2022 Akdeniz Off-Road Kupası 2. ayağında dereceye girenlere yürek ve madalyaları verildi

– 2022 Akdeniz Off-Road Kupası 2. ayağında dereceye girenlere yürek ve madalyaları verildi

KİLİS – 2022 Akdeniz Off-Road Kupası 2.ayağı Kilis’te pahal paydaşlık ile yapılırken, dereceye girenlere düzenlenen törenle kupaları ve madalyaları verildi.

Kilis Belediyesi’nin ve Kilis Valiliği’nin destekleriyle Türkiye Araba Sporları Federasyonu’nun bünyesinde Kilis Hür Motor ve Doğa Sporları Kulübü Derneği ile Kahramanlar Off-Road Spor Kulübü vasıtasıyla organize edilen yarışmaya 18 vesile ve 36 sportmen katıldı. Tertip 4,80 km uzunluğundaki ‘1516 Mercidabık Zaferi’ adlı mânialı etabın 3 misil geçilmesinin arkası sıra dereceye girenlere yürek ve madalyaları verildi.

S1’de Birinci Mehmet Zevalsiz Arpasatan – Alaaddin Yorulmaz, ikinci Tercan Kısa – Türker Bodur, S2’de bir numara Haceli Şam- Ebubekir Tevazulu, ikinci Kağan Ukala – Yusuf Güzel, üçüncü Birey Tuncay Bitirmiş – Halli Akgün, S3’de bir numara İrşat Biçer – Fettah Kahraman, ikinci Salih Ünsal – Arda Maraba, üçüncü Mesut Karaca – Cumhur Küçükdevlet, S4’de birinci Aykut – Rüzgârlamak-Merve Üfürmek, ikinci Mehmet Demirel – Hilmi Demirci, üçüncü Hakan Alp – Değer Sarp, Umumi Klasmanda birinci İrşad Biçer – Fettah Kahraman, ikinci Haceli Şam – Ebubekir Uysal ve üçüncü Aykut Rüzgârlamak – Merve Esmek oldu.

Kupa ve madalyalar, Kilis Mebus Mustafa Hilmi Dülger, Kilis Şehremaneti Başkan Yardımcısı Mustafa Tohumcu, DÜRÜST Öğür Kilis İl Başkanı Mehmet Maksat Karataş, Ekin ve Turizm İl Müdürü Cuma Özdemir aracılığıyla verildi.Share: