249 CHP’li Komutan el mülk görüş isteyecek

2023 seçimlerini ‘Yıldız seçimi’ adına niteleyen CHP, genel seçimler öncesi yerli yönetimleri dahi devreye sokma kararı aldı. Hem CHP hem de ‘anlaşma adayı’ namına kazanılan belediyelerin başkanları vatandaşlarla buluşacak.

SÖZCÜ’ye mütekellim CHP’nin Yerli Yönetimlerden Sorumlu Umumi Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “2023 seçimleri, Türkiye’nin felek seçimidir. Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimini kaldırmak halkımıza karşı tarihi sorumluluğumuzdur” dedi ve şunları söyledi:

“Bu savaşım topyekun ayrımsız savaş olacak. Genel başkanımızın liderliğinde, 249 belediye başkanımız de bu mücadelenin yetişkin ayrımsız unsurudur. Gaziantep, Kayseri ve Van’bile düzenlediğimiz belediye başkanları çalıştaylarında tamlık başkanlarımız sahaya inerek vatandaşlarımızla buluştu. Bu çalışmadan çok enerjik anlayışsız dönüşler aldık. Bu nedenle evcil seçimlerde büyük ayrımsız başarı gösteren ve bu iktidarın sandıkla gidebileceğini ispat fail uray başkanlarımız, umumi seçimlerde da sahada olacak. Hem öz bölgelerinde hem dahi aktif olacakları değişik bölgelerde özel bir çalışmayla vatandaşlarımızla aynı araya gelecek.”

 

Share: