33 yıllık karısından hız gördüğünü belirten insan, Esra Erol’dan müzaheret istedi: Daha Çok dayanamıyorum, ne tamam beni durumdan kurtarın

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’birlikte programına başvuran Nurullah Erçelik, 33 yıllık eşi Çevirici Erçelik’in şiddetine maruz kaldığını belirterek hasrolunmak istediğini söyledi. Eşine dava açtığını ancak anlaşmalı boşanamadığını söyleyen Erçelik, “Dünyayı bana kırıcı etti” diyerek ayaklanma etti.

“EVİME GİREMEDİĞİM İÇİN SOKAKTA KALIYORUM”

Yıllardır eşiyle tek adamakıllı gününün geçmediğini söyleyen Nurullah Erçelik, “Beni kurtarın, ego evime üstelik giremediğim üzere sokaklarda kalıyorum. Odaya sığındığımda kapıyı kırış dil girdiğinde ‘ya sen öleceksin evet ben’ diyor. Evden bir nice sefer kaçtım. Dünyayı bana kötü zindan etti. Bildirme şişman kötülükleri yaptı bana” dedi.

“OMUZLARIMDAN İTEREK ‘ERKEKSEN VUR’ DİYOR”

Eşine kendisine çabukluk uyguladığını söyleyen Erçelik, sözlerine şöyle devam etti: “2 Ekim’üstelik eve bağışlamak istediğimde kapıyı açmadı ben de bambaşka tıpkısı yere gittim. Sokakta kaldım zira eve girdiğimde benimle cidal ediyor. Beni evde istemiyor. Ben evden kaçınca neymiş yanlışlık bendeymiş kabil kardeşlerimi arıyor. 3 çocuğum ve kardeşlerim var amma ben kimseye gidemiyorum. Ağız Dalaşı çabucak omuzlarıma vurup ‘erkeksen vur’ diyor. Ben ona on paralık vurmadım. Gidecek yerim namevcut.”

“EVDE CIDAL ÇIKMASIN DİYE BÜTÜN DIŞARIDA OLURDUM”

“Eşim birlikte benim üzere tenkil kararı aldı. 2 aydır karavanda kalıyorum. Eşim kalkmak istediğini söylediğinde akseptans ediyorum ama sonra kendisi vazgeçiyor. Birçok yol boşanma sürecine girdik. ‘Başka kocaya gideceğim’ diyor, git diyorum. Karım 2 Ekim’birlikte beni eve almayınca 3 Ekim’dahi metrukiyet davası açtım. Karımla on paralık iyice günümüz olmadı. Eşime otama olmayı öneri ettim ama akseptans etmedi. Evde aşındırmak yememi istemediğinde yemeyerek buz kabilinden odada oturuyorum. Uğraş olmasın diyerek geceye büyüklüğünde kahvehanede oturur sonradan eve gelip sabah ezanında yine çıkardım.”

“HANGI TAMAM BENİ KURTARIN”

“Akşama büyüklüğünde bilcümle haris olurdum. Bu zamana büyüklüğünde çocuklarım üzere sabrettim amma artık dayanamıyorum, beni durumdan kurtarın hangi olur. Eşim hasrolunmak istemiyor bana dahi ‘sen öl, senin mütekait paranı alacağım’ diyor. Demincek dahi etraftakilere ‘tekaüt maaşını ikiye bölsün, ego boşanırım’ diyormuş.”

Share: