4 devir evvel evlenen genç kızın yara ölümü

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde 4 dolaşma ilk evlenen zinde kız ve akrabası, girdikleri denizde boğularak hayatını kaybetti. Kederli sülale gözyaşlarına boğuldu.

Olay, esbak Kandıra ilçesinde mevcut Babalı sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, 4 dönem evvel evlenen Fatma (21) ile Enes Taşdemir (23) çifti ve yakınları, dinlence amacıyla Sakarya’dan Babalı’ya geldi. Burada denize giren koşa dalgalara kapıldı. Olayı gören çiftin akrabası Mithat Enerjik (44) bile onları örtbas etmek isterken dalgalara kapıldı. Güdük bire bir süre bilahare denizde çırpınırken tanıdık 3 gönül, çevredekilerin ve cankurtaranların yardımıyla denizden çıkarıldı. İhbar üzerine fenomen adına keyif ekipleri irsal edildi. Vatandaşlar yoluyla protez teneffüs yapılan 3 güç, fenomen yerine mevrut keyif ekiplerine teslim edildi.

Tüm müdahalelere rağmen Acar kurtarılamazken, dirimsel tehlikesi olan Fatma ve eşi Enes Taşdemir ise hastaneye kaldırıldı. Cemaziyelevvel hastaneye kaldırılan Fatma Taşdemir, yapılan tamlık müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Enes Taşdemir’in ise esenlik durumunun gür olduğu öğrenildi.

Otopsinin arkası sıra aileye tasdik edilen Enerjik’ın cenazesinin Muş’ta defnedileceği, Fatma Taşdemir’in cenazesinin üstelik tamamlanan işlemlerinin peşi sıra aileye tasdik edileceği bildirildi. – KOCAELİShare: