A101’in ‘101 Zihayat Yetenek’ programı başladı

Bu yıl ilk kez gerçekleşen ve değme yıl geleneksel ağıl ati olan ‘101 Tüvana Yetenek’ programı başladı.

A101 İnsan Kaynakları İşe Kurum ve Terbiye Birimi aracılığıyla düzenlenen, 3 ay sürecek ve sonrasında güre yeteneklerin ayrımlı departmanlarda görevlendirileceği “101 Tüvana Yetenek”; 12 Ağustos 2022’de A101 CEO’su ve İcra Oturmuş Üyeleri başta doğmak amacıyla birçok eğin düzem yöneticinin ve mütenevvi konukların katılımıyla düzenlenen etkinlikle başladı.

Etkinlik, A101 İK Müdürü Dinamit Cilt, A101 İcra Müesses Üyesi Tülin Tarlan ve A101 CEO’su Toplama Maltaş’ın konuşmaları ve arkası sıra tendürüst yeteneklerin kendilerini Metaverse evreninde tanıtmalarıyla devam etti. İcra Oturmuş Üyeleri ve peş düzem yöneticilerin zihayat yeteneklerle tanışıp muvaffakiyet hikayelerini anlattıkları aktiflik, Sunay Akın’ın konuşması ve peşi sıra gençlerin mentorlarıyla tanışmasıyla sona erdi.

Yapılan iştirak açıklamasına bakarak, “Geleceğe %101 Hazırız” sloganıyla hayata güzeşte program, A101’in globalde başarıyı hedefleyen vizyonunun birlikte yetişkin benzeri göstergesi yerine konumlanıyor. Türkiye’bile eş istihdamı, mânialı istihdamı ve genel istihdam konularında sonuç senelerde önde mevrut A101, “101 Genç Kabiliyet” Programı ile gençlere verdiği önem ve inancı gösterdi.

101 zihayat yönetici yetiştirme hedefiyle yola çıkan ve değme yıl yeni 101 tendürüst ile bitmeme edecek izlence ile A101, gençlerin enerjisini birlikte arkasına alarak geleceğe faal aynı şekilde hazırlanıyor. – İSTANBUL

Share: