Acar’dan Görmez Halter Türkiye Şampiyonu Poyraz’a destek

Toyluk ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Kör Halter Türkiye Şampiyonu Nuri Poyraz’ı evinde musahabe ederek bindi sözü verdi.

Toyluk ve Spor İl Müdürü Sedat Enerjik, Türkiye Rüyet Engelliler Spor Federasyonunca 3-4 Ağustos 2022 tarihlerinde Tosyalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Müşahede Engelliler Halter Türkiye Şampiyonasında +125 kiloda Türkiye Şampiyonu olan Nuri Poyraz’ı merkeze kapalı Bahçe köyündeki evinde müzakere etti.

Başarılarından yağlık Poyraz’ı tebrik fail Çevik, “Sportif anlamda değme makule desteği vereceğiz. Mecmu imkanlar ile maddesel ve manevi birlikte olacağız. Mümasil zamanda şampiyonluklara Osmaniye namına devam etmesi için bile çalışmalara başlayacağız. Nuri Poyraz’ın yetişmesinde emeği güzeşte temel ve babasına bile teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Şampiyonu Nuri Poyraz ise, “Sesime kulak veren köyüme, evime büyüklüğünde gelerek beni mutlu eden İl Müdürümüz Sedat Enerjik’a teşekkür ederim. İnşallah çıktı Osmaniye adına çıkacağım yarışmalarda şampiyona ve milli mızıka sözü veriyorum” diye konuştu. – OSMANİYE

Share: