Açıkyıldız’dan şarkıcı Gülşen’e tepki

AK Tümen Ardahan model kaza başkanı Mutlak Açıkyıldız, dinleti verdiği tam sahnede önder hatip liselilere müteveccih sarfiyat ettiği sözler sebebiyle hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen’i eleştirdi.

Açıkyıldız, “İmam dil cambazı okullarından martir savcımız Mehmet Doğruca Kiraz kabilinden hakkın ve adaletin önünde fert veren kahramanlar çıkmıştır” dedi.

Açıkyıldız, “Yıllardır ülkemizde anlaşılan tıpkısı kitlenin içinde sakladığı kült düşmanlığı kendine artist diyen bir düşkün vasıtasıyla tekrardan dile getirilerek kendini göstermiştir. Yıllardır ülkemizde dini eğitimin kalesi olmuş ve Cumhur Reisi çıkaran potansiyelli öğrencilerin eğitim bilimi yuvası olan İmam-Dil Cambazı okullarına atık bühtan ve karalama içeren sözleri şiddetli kınıyorum. Sanatkâr toplumun parçalanmamış değerlerini hazımlı ve toplumun tamamını kucaklayan insanların taşıyacağı aynı sıfattır. Ana sapıklık ise sergileyecekleri benzeri sanata ve yeteneğe erbap sıfır kişilerin giydikleri kıyafetler, sergiledikleri vücutlar ve yaptıkları toplumu yarıcı açıklamalarla ruzname olma çabalarıdır. Gülşen denen şahsın yaptığı açıklamada bu sapıklığın ayrımsız neticesidir” dedi. – ARDAHAN

Share: