AK Parti Afyonkarahisar Mebus Eroğlu, partisinin Kırşehir İl Başkanlığı’nı ülfet etti

SELIM Fırka Afyonkarahisar Saylav Veysel Eroğlu, 21 almanak SELIM Öğür iktidarında Kırşehir’üstelik çokça sayıda projenin hayata geçirildiğini söyledi.

Partisinin Kırşehir İl Başkanlığı’nı konuşma fail Eroğlu, SELIM Tümen Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, DÜRÜST Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, şehremaneti başkanları ve ilçe başkanları ile görüştükten bilahare konferans salonunda partililerine hitap etti.

Kırşehir’üstelik 21 yıllık YANLIŞSIZ Tümen iktidarında haddinden fazla sayıda projeleri gerçekleştirdiklerini nâkil Eroğlu, Kırşehir ile Türkiye’nin son 20 yılda asır atladığını anlattı.

Eroğlu, “Kırşehir nereden nereye geldi, kaliteli yollar yapıldı bağlantılar ile iller birbirine haddinden fazla yaklaştı. Kırşehir’e baraj, gölet, sulama tesisleri yaptık. Kırşehir bozkırdı, ağaçlandırma projelerine ehemmiyet verdik. Köylere gelir getirici orman kurduk ve Kırşehir’dahi üstelik koz badem kadar ürünler diktik. Kırşehir’e 3 bal ormanı oluşturduk. Yeşil alanımızı artırma için Aşıkpaşa Zevk Parkı’nı kazandırdık. Su ile ait sorunları çözdük. Kırşehir’da yapılması müstelzim birlik işleri hükümetimiz yapıyor, yapmaya üstelik devam ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların peşi sıra soruları cevaplandıran Eroğlu, partililerle sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Share: