Aktör Şahan Gökbakar’dan domestik makine Togg’la ilgili ilgi calip paylaşım: Hava duyuyorum

Evcil makine Togg’un paradigma üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü Cumhur Reisi Erdoğan’ın katılımıyla planlı resmi törenle açıldı. İlk ara bulucu banttan indiren Erdoğan, istihsal bandından aldığı uzlaştırıcı enformasyon yapacağı sahneye büyüklüğünde getirdi.

“GELGEL DUYUYORUM”

Domestik makine ülkede nazik çalkantı yaşanırken oyuncu ve kameraman Şahan Gökbakar’dan ilgi calip paylaşım geldi. Şahan Gökbakar, Togg ile ilişik “Çalim duyuyorum. Ülkemizin insanının düzentileme verdiği ve ürettiği temas şeyle çalim duyduğum üzere. Satışa başlansın, kullanayım, sürüş deneyimini da yazarım talip olursa.” ifadelerini kullandı.

“AĞIZ AĞIZA YERLİ OLMASINA LÜZUM BULUNMAYAN”

Adlı oyuncu sözlerine şu şekilde devam etti; Togg sunturlu tıpkı proje. Hem çağı vaktiyle çakozlamak hem de çevreci olması açısından çok bol. Bence Togg’un ağiz ağiza evcil istihsal olmasına ister birlikte yok. Fındık değil ki bu %100 yerli istihsal olsun. Teknoloji çıktı tam dünyadan toplanıyor. Yeter ki geliştirelim, büyütelim. Ha şunu dahi ekleyeyim, dünyaca ünlü otomotiv şirketi Volvo’yu Çinliler kaça aldı? 1.8 milyar dolara. Yani son 2-3 yılda tamamen dolar kurunu tutabilmek için harcanan hat bankası rezervinin, hepimizin parasının yüzdelik biri kadar. Bu de işin bambaşka tıpkı boyutu. Bilmem anlatabildim mi?”

Share: