Ampute Milli Ayak Topu Takımı Palandöken’de pahal depoluyor

Türkiye’da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası’na hazırlanan Ampute Milli Ayak Topu Takımı, Erzurum’da alçak depoluyor.

Palandöken Dağı eteklerindeki Faziletkâr İrtifa Kamp Merkezi’nde aynı süre önce kampa giren milliler, teknik yönetmen Osman Görmek yönetiminde günde koşa alıştırma yaparak kırıcı tempoyla çalışıyor.

Osman Fehmetmek, gazetecilere yaptığı açıklamada, eksantrik şehirlerde bile dinlenme kampı yaptıklarını, Erzurum’un kendileri için balaban olduğunu söyledi.

Takımla Erzurum’un suyundan, havasından, oksijeninden faydalandıklarını anlatan Çıkarmak, şöyle konuştu:

“İnşallah 9 Ekim’birlikte müzemizde nakıs olan tıpkı dünyası kupası, acun şampiyonası var onu alacağız. Erzurum’da enerji ve müvellidülhumuza depoluyoruz. Erzurum’daki kampta çıktı takımın fiziksel ve süreklilik anlamında maça yağacağı noktadır. Erzurum’da haddinden fazla adamakıllı dinlenme kampı merkezleri var. Hep takımlara kaynak ederim. Burada rastgele molekül kusursuz. 30 Ağustos’ta kampımız bitiyor. Arkadaşlara 5 periyot cevaz verdikten bilahare Bolu’da kampa bitmeme edeceğiz.”

Ihata Etmek, taraftar desteği, Türk milletinin duası, akıllıca ve disiplinli çalışmayla dünya şampiyonasında iddialı olduklarını anlatım ederek, takıma güvendiğini sözlerine ekledi.

Antrenman öncesi beraberindeki Büyükşehir Belediye Erzurumspor ayak topu sorumlusu Utkulu Bilazer, Büyükşehir Şehremaneti Erzurumspor kaptanı Mustafa Yumlu ile milli takımı ziyaret eden Erzurum Toyluk ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk dahi Ampute Milli Ayak Topu Takımı ve ustalık yönetmen Osman Sezmek’a başarı dileğinde bulundu.

Anlamak ve milli sporcularla ayrımsız müddet dostça fail yıldız bilimi, henüz sonradan millilerle anı fotoğrafı çektirdi.

Share: