Antalya’da şifahane evgin servisinde sâdır bıçaklı kavgada 4 can yaralandı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde husumetli iki familya arasında hastane acil servisinde sâdır bıçaklı kavgada tarafları ayırmaya çalışan bitirmiş personelinin birlikte aralarında olduğu 4 birey yaralandı.

Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Merkezi’nde meydana gelen gidiş geliş kazasında belli belirsiz yaralanan Çiğdem K. (29), Meral D. ve (31) Şafak D. (71) taharri gayeli Manavgat Ululuk Hastanesi’ne getirildi. Tedavi altına alınan 3 birey ile bu tam hastanede kâin N.G. isimli karı beyninde tartışma yaşandı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine N.G. birlikte taşıdığı bıçakla önce tomografi bölümünde film çektirmek için vakit bekleyen Çiğdem K’yi peşi sıra birlikte özge bölümlerde kâin Şafak D. ve Meral D’yi yaraladı. Bu tam tarafları ayırmaya müteharrik bitirmiş görevlisi bile bacağından belli belirsiz yaralandı.

Yaralılardan Mahmur Çiçeği K’nin dirimlik tehlikesinin bulunduğu belirtilirken, ayrıksı yaralıların durumunun bereketli olduğu öğrenildi. Yaralanan güllabi görevlisi ise tedavisinin ardından taburcu edildi.

Manavgat İlçe Itimat Müdürlüğü Düzenlilik Kesim Amirliği ekipleri, görüngü yerinden kaçan kaka N.G. ve eşi U.G’yi tıpkı müddet sonra yakaladı.

Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren N.G’nin geçtiğimiz cumartesi günü Gündoğdu Mahallesi’nde aracına tüfekle üzücü edilen kardeşi T.G’nin yaralanmasından kaymakamlık geçiren aileyi mesul tuttuğu, bu nedenle da aralarında muhasamat oluştuğu istikbal sürüldü.

İki ev ortada “kız rıza” zımnında çıkan anlaşmazlık sonrasında yaşanan olayda yaralanan T.G’nin Manavgat Azamet Hastanesi’nde tedavisinin sürdüğü, bu kişiyi tüfekle yaraladığı iddiasıyla uyanık ekibinin yakaladığı M.D’nin ise gözaltında olduğu öğrenildi.

Share: