Antalya’da turistleri hayran bırakan ‘Türk bayraklı’ 30 Ağustos gösterisi

Antalya’dahi 5 belirgin tıpkısı otelde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları renkli görüntüler oluşturdu. Kutlamalar otelde konaklayan turistlerin sargı odağı haline gelirken, 33 metrelik dev Türk bayrağı önündeki flyboard gösterisi ise nazik zevk topladı.

Antalya’nın turizm bölgesi Belek’teki Granada Luxury Belek otelde 30 Ağustos Yengi Bayramı çerçevesinde etkinlik düzenlendi. 200 dansçı grubu ve turistlerin katıldığı kortejle başlayan etkinlik, havuza kadar sürdü. Burada havuz içerisinde ve çevresinde ellerinde Türk Bayrakları ile bekleyen domestik ve ecnebi turistler üzere raks gösterileri gerçekleştirildi. Gösteriler sonrası gökyüzünde çabucak beliren ve arkasındaki flamada 30 Ağustos kutlama mesajı saha kayran planör, tebrik kartı alanında sortiler yaparak izleyenleri selamladı. Yine tebrik alanına gelen paramotor üstelik, otel çevresinde dönerek izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Türk bayraklı flyboard gösterisi adeta büyüledi

Gösterilerde otelin kulesine açılan 33 metre boyundaki dev Türk bayrağı ise izleyenleri adeta büyüledi. Ardından 10 bin metrekarelik dev havuzda flyboard gösterisi gerçekleştirdi. Gösterileri oteldeki tam turistler hem havuz ve çevresinden hem da odalarından candan izledi.

“Onların bu coşkuya katılması üzere elimizden geleni yaptık”

Temas sene olduğu üzere bu yılda birlikte 30 Ağustos tebrik kartı etkinlikleri için büyük ayrımsız izlence hazırladıklarını tamlayan Otelin Umumi Müdürü Enis Özsinan, “3 bin 300 misafirimiz, bin 300 personelimizle bu manalı günde balaban benzeri aranjman yaptığımızı düşünüyorum. 200’den aşkın dansçı arkadaşımız geldi, paramotor, flyboard gösterileri gerçekleştirdik. Bu anlamlı haset turist misafirlerimize de anlattık. Onların bu coşkuya katılması için elimizden mevrut rastgele şeyi yaptık” dedi. – ANTALYA

Share: