Atıl ağıl mevrut ayak topu sahası baştan hizmete kazandırılıyor

Toyluk ve Spor Bakanlığı bünyesinde Denizli Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Denizli’de tesisleşme çalışmaları atiklik kesmeden devam ediyor. Sonuç adına çağcıllaşma çalışmalarına başlanan Başkarcı Stadı, yenilik çalışmaları sonrasında yeniden hizmete kazandırılacak.

Denizli’de tesisleşme hamleleri devam ediyor. İl Merkezi ve ilçelerde yapılan spor yatırımları ile adeta spor devrimi yaşanıyor. Faziletkâr nitelik standartlarında yurtlar, Gençlik Merkezleri, Spor Salonları yapılırken benzeri yandan dahi statlarda asrileşme çalışmaları şehrin değme köşesinde bitmeme ediyor. Akıbet yerine modernizasyon çalışmalarına başlanan Başkarcı Stadı yapılan değişikliklerle baştan gelecek. Daha önceki saf çim olan destek, FİFA standartlarında sentetik dayanak noktası ile kaplanacak. 4’lü soyunma odası ve seyirciler amacıyla sekilik ve lavabolar de çağcıllaşma çalışmalarının süresince. Yapılan icraat sonrası şok tıpkısı yüze kavuşacak olan Başkarcı Stadı birçok müsabakaya ocak sahipliği yapacak. Başkarcı Stadının Deneyimsizlik Haftasına kullanıma açılması planlandığı bildirildi.

“Tesisleşme olmazsa olmazımız”

Atılmış imzaların ardından çalışmalara başlanan Başkarcı Stadı ve devam fail kuruluş yatırımları karşı izah özne Denizli Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, sporda başarının disiplinli aynı çalışmayla ve çalışmaların yapılabileceği modern tesislerle geleceğini ifade etti. Eşkal ve İlçelerde yatırımların devam ettiğini dile getiren İlman, sanayide ayraç site olan Denizli’yi sporda işaret şehir açmak üzere, tesisleşme hamlelerinin şişman ek derece olacağını sözlerine ekledi. – DENİZLİ

Share: