Babacan’ın çalışkan yayınında ‘Erdoğan’ sloganları

DEVA Partisi Genel Başkanı Büyük Babacan, Denizli’de katıldığı canlı yayın öncesi ve sırasında AK Partili gençlerin protestosu ile karşılaştı. Babacan’ın asansöre binmesine engel olan gençler, enerjik yayının yapıldığı stüdyonun uğrunda ‘Erdoğan’ sloganları attı.

DERMAN Partisi Genel Başkanı Şanlı Babacan, bir paradigma ziyarette çıkmak üzere geldiği Denizli’de ruh gösteren Pamukkale TV’nin faal yayınına mihman oldu. Babacan’ın etkili yayına katılacağını öğrenen SELIM Tümen Deneyimsizlik Kolları üyeleri, göstergeç binasının dip katında mevcut SELIM Tümen Denizli Intihap Eş Güdüm Merkezi’nde toplandı. ÇARE Partisi heyetinin binaya gelmesiyle alay malay protestolarına başlayan partili çoluk çocuk, ilk geçmiş arka katlardan asansörü tutarık Babacan’ı merdivenden yukarıya çıkmak zorunda bıraktı.

Merdivenlerde toplanarak Babacan’ı yayının yapılacağı Pamukkale TV’ye girinceye büyüklüğünde yuhalayan çoluk çocuk, kitap boyunca de ense kattan ses sisteminden çalgı açıp sloganlar atarak Babacan’ın programını engellemeye çalıştı. Dal kattan mevrut acı gürültüye rağmen yayını tümleç Ali Babacan, televizyondan ayrılıp aracına ulaşıncaya büyüklüğünde de protestolara maruz kaldı. Kendisini yuhalayan ve “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atılan Babacan, kendisini ihtarname eden gençlere selamlayarak aksülamel gösterdi. Polis, AK Parti iklim ve göstergeç stüdyolarının bulunduğu yapı önünde toplanan TILSIM partili gençler ile bina içerisindeki YANLIŞSIZ Partili gençleri karşı karşıya getirmemek amacıyla şişman uğraş verdi.

Binaya girişinden canlı yayın sona erinceye kadar engellemelerle karşılaşan Babacan, polisin ağırbaşlı güvenlik önlemleri altında binadan ayrılabildi. Babacan, binadan ayrılırken yaşananlara, “Tığ ILAÇ Partisi namına yolumuza devam ediyoruz. Tek sakil halktan daha tüvana değildir. Halkın iradesinden daha yaşayan bir aheste tanımadık. Böylecene yolumuza devam ediyoruz. Halkımızın üstelik çıktı haddinden fazla şükür bizim arkamızda olduğunu gayet ferah görüyoruz” sözleriyle aksülamel gösterdi. – DENİZLİ

Share: