Balıkesir’de kafede otururken otomobilin çarptığı 4 dirilik yaralandı

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde kafede oturdukları tam otomobilin çarptığı 4 emanet yaralandı.

Ö.K.Y. idaresindeki 10 ACU 88 plakalı otomobil, Kurtuluş Caddesi’nde bağlı muamele yeri karşısındaki virajda otopark halindeki tıpkı motosiklete çarptı.

İyice yavaşladıktan sonra baştan debi fail çevirici, unlu işlenmiş satışı yapılan kafenin önündeki vücut tenteli alanda masada oturanlar ve bu hisse senedi yerinin camına çarparak durabildi.

İhbar konusunda kafedeki 4 kişinin yaralandığı olay adına esenlik ve polis ekipleri irsal edildi.

Yaralılardan 2’si ayak tedavisi edildi. Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülen diğer 2 kişinin ise esenlik durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarından Ulu Yeşiloğlu, gazetecilere, otomobilin üzerlerine geldiğini akıbet anda görüp aceleten çekildiğini, kaçmasa aracın altında kalacağını söyledi.

İş yeri çalışanlarından Görgülü Özkan bile bodur müddet önce kafenin önündeki masalarda öğrencilerin da bulunduğunu belirterek, “Onlar olsaydı sunu birkaç 5-6 kişiyi altına alabilirdi. Burada oturan vatandaşlar üstelik konu kırıldığı için kurtuldular. Vesile masaya vurunca kadeh ve husus beyninde kaldılar. Cam ve kapının kırılmasıyla kurtuldular.” dedi.

Share: