Başbuğ Zolan Bozkurt ve Çardak’taki yatırımları namına inceledi

Denizli merkezin dışındaki ilçeleri de sıkça musahabe ederek hemşehrileriyle kucaklaşan Başkan Osman Zolan, 1 güne 2 kaymakamlık konuşma programı sığdırdı. Bozkurt ve Çardak’a tart özne Komutan Zolan, 2 ilçede mecmu 12 mahalleyi görüşme ederek yegâne yegâne vatandaşların dertlerini dinledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kaymakamlık ziyaretleri çerçevesinde Bozkurt ve Alaçık ilçelerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Denizli biçim dışındaki ilçelerde da sıkça hemşehrileriyle kucaklaşan Komutan Zolan’ın kaymakamlık programı Alaçık ilçesi ile başladı. Sonrasında Bozkurt ilçesine sabık Zolan, gittiği bütün mahallelerde tabiiyet gösterileri ile karşılaştı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pir karşılamalarından muhit tamam hemşehrilerine teşekkürname etti. Pandemi nedeniyle etraflı süredir ziyaretlerin yapılamadığını belirterek bu süreçte yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet dileyen Başbuğ Zolan, “Salgın sürecinde cemi dünyada haddinden fazla şişman teessürat çekildi. Sokağa gezinti yasakları uygulandı. Evlatlar bayramda anasının babasının elini öpmeye de gidemedi” dedi.

2014 yılında Denizli’nin Büyükşehir olmasından itibaren kentin bildirme ücra mahallerini üstelik bakım vermeye başladıklarını anlatan Başbuğ Zolan, “Bugüne büyüklüğünde ahali ele verdik ve şehrimizin sorunlarını fasletmek amacıyla himmet gider ettik. Sizler gelişigüzel ahit bizlere ehil çıktınız. Biz üstelik sizin emanetinize sahip çıkarak şehrimize kesintisiz hizmet etmeye hız ettik. Hamdolsun bugüne büyüklüğünde bir nice güzellikler yaptık” ifadelerini kullandı.

İki ilçenin bütün 12 mahallesindeki hemşehrileriyle geç saatlere büyüklüğünde tıpkısı araya gelen Başbuğ Zolan yegâne bir tane vatandaşların dertlerini dinledi. – DENİZLİ

Share: