Batman Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı kullanılmamış mevsim hazırlıklarını sürdürüyor

Tekerlekli Koltuk Basket 1. Ligi’nde vadi kayran Batman Tekerlekli Koltuk Basketbol Takımı kullanılmamış mevsim hazırlıklarına bitmeme ediyor.

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü ile 2 Ekim’de karşılaşacak Batman Tekerlekli Koltuk Basket, haftanın üç haset taktik ve teknik ağırlıklı çalışıyor.

Kulüp Başkanı Nasreddin Kaya, eskimemiş zaman hazırlıklarına geçtiğimiz hafta itibarıyla başladıklarını söyledi.

Yeni sezonda ligi mebzul aynı yerde tutturmak istediklerini nâkil Kaya, hedeflerine ulaşabilmek için haftanın üç günü dokunaklı bir şekilde çalıştıklarını kaydetti.

Takım antrenörü Abdullah Küçümseme da 2022-2023 sezonunun 2 Ekim’de başlayacağını hatırlatarak, “Antrenmanlarımız çok bol geçiyor. Durum anlamında esasen iyiyiz. Tamlık hızıyla çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz.” diyerek konuştu.

Takım efe Ercan Yiğiz ise 14 yıldır basket oynadığını ve eskimemiş sezon hazırlıklarının ağır sıklet bir tempoda geçtiğini vurgulayarak, “Lige bol hazırlanıyoruz. Hedefimiz ligi en üst sırada bitirerek Süper Küme’e tekessür etmek.” ifadelerini kullandı.

Oyunculardan Nuri Rökön ise 2008’den bu yana basket oynadığını belirterek, yıpranmamış sezona mebzul hazırlandıklarını ve hedeflerinin Süper Tomar olduğunu dile getirdi.Share: