Beyazaltın Mahallesi Muhtarı Yüksel Girgin’in İYİ Parti isyanı Açıklaması

Bilgisi haricinde İYİ Parti Eskişehir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu’nda ve İYİ Fırka Eskişehir İş Adamları Grubu’nda isminin yazıldığını vurgulayan Beyazaltın Mahallesi Muhtarı Yüksel Dilli, “İYİ Parti yahut Altılı Ganyan Masa ile hiçbir alakam yoktur” dedi.

İYİ Öğür Eskişehir İl Başkanlığı Umumi Heyet oluşumunda adının geçtiğini ve bilgisi haricinde İYİ Öğür Eskişehir İş Adamları Grubu altında isminin listeye yazıldığını rapor eden Beyazaltın Mahallesi Muhtarı Yüksel Dilli, açıklamalarda bulundu. İYİ Parti adı altında her yerde isminin geçmesinin tür olmadığını aktaran Cerbezeli, İYİ Tümen Eskişehir İl Yönetimi ve Altılı Ganyan Masa ile tek şekilde alakası bulunmadığını iletti. 20 yıldır safını muhtemelen ettiğini ve duruşunu bozmadığını dile getiren Girgin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde davamıza bakım etmekteyim” dedi.

“Gruba adımın eklenmesi, beni rencide etti”

İYİ Tümen Eskişehir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu’nun kendisi ile tek ahit görüşmediğini vurgulayan Beyazaltın Muhtarı Girgin, “İYİ Öğür’nin şu an yaptığı akıntı, yanlıştır. Bir gelişim insanını oraya yazıyorsanız, ilk partiye çağırma edersiniz. Sonrasında ise öneri edersiniz. Bunu akseptans edersem bile listeye yazarsınız. Gruba adımın eklenmesi, beni rencide etti. Şu ana büyüklüğünde Cumhurbaşkanımızın hedefinden hiç ayrılmadım ve daha çok birlikte ayrılmayacağım” şeklinde konuştu. – ESKİŞEHİR

Share: