BEYLİKDÜZÜ’NDE YOLLAR GÖLE DÖNDÜ: ÇÖKEN YOLA PIKAP DÜŞTÜ

BEYLİKDÜZÜ’nde, İSKİ’nin say yaptığı yolun çökmesi sonucu aynı pikap içine düştü. Olay, saat 12.30 sıralarında Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Bayraklı Caddesi yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Yasin Türkoğlu idaresindeki 34 RYS 30 mobilya haiz pikap, İSKİ’nin düzentileme yaptığı yolun çökmesi sonucu içine düştü. Kazada kader eseri yaralanan olmadı. Çukura düşen pikap, olay yerine çağrılan kepçe yardımı ile çıkarıldı. Kamyonette hasar oluşurken, yolun büyük ayrımsız kısmında çökme meydana geldi.

“YÖRE YEGÂNE MAHMUL DÜŞTÜ”

Yaşadığı kazayı anlatan Yasin Türkoğlu, “Tığ, anahtar ayırmak üzere müşterimize geliyorduk. Kez dümdüzdü. çabucak yöre tekerlek meşgul düştü. Mıcırın yalnız üzerini kapatmışlar. Altında her özdek yok. Kanalizasyonun yemeni taşları ile kapatılmamış. Tığ altının meşbu olacağını düşündük. Polis Güçleri tutanağı tutuldu. Bu konu hakkında şikayetçi olacağım” dedi.

Görüntü dökümü: -Ilçe sonrası Yasin Türkoğlu’nun cep telefonu kamerasından kaydettiği görüntüler-Aracın çukurdaki durumu-Aracın düştüğü oyuntu-Uzlaştırıcı emisyon çalışmaları-Kamyonetin kepçe ile çıkartılması-Yasin Türkoğlu ile röp-Genel ve ilim görüntüler

– İstanbul

Share: