Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı mülki idare amirleri tayin kararnamesi ile Kocaeli’nin Taşmak İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda kestirmece beş sene süresince gelişigüzel görev yaptığı himmet arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde birlikte hatırat fotoğrafı çektirdi. Mesleksel kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Ilçebay Vekilliği, Gümüşhane Palan Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Hususiyet Müşavirliği görevleri düzlük düz Trabzon’un Köprübaşı ilçesi tevellütlü olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 dar Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı yerine fariza yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Ilçebay Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz ayı içerisinde bakir görev durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: