Bıçaklanarak öldürülmüş bebeğin cenazesi çıkarılırken ayakta durmakta sıkıntı çekici ata yürekleri dağladı

Bıçaklanarak maktul bebeğin cenazesi çıkarılırken ayakta durmakta sıkıntı çeken baba yürekleri dağladı

GAZİANTEP Gaziantep’te iki mahiye eş bebek annesiyle bulunduğu evde bıçaklanarak öldürülürken, annesi ise çorlu halde bulundu. Cenaze evden çıkarılırken ayakta durmakta yüklülük çekici ağababa göz yaşı döktü. Olayın şüpheli yada zanlılarını sağlamak için mesai başlatıldı.

Fenomen, Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Yeşilevler Mahallesi’nde bulunan bir evde meydana geldi. İddiaya göre, ata işteyken evde kâin asıl Baylan Şekeroğlu ve 2 aylık bebeği Mustafa Şekeroğlu’ndan fen alamayan yakınları, 112 Ivedi Davet Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üstüne olay yerine çok sayıda afiyet ve polis ekibi atıf edildi.

2 mahiye çağa bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu

Olay adına gelen polis güçleri ve afiyet ekipleri, girdikleri evde korkunç görünüş ile karşılaştı. Ekipler, evde bulunan 2 mahiye Mustafa bebeğin bıçaklanarak öldürüldüğünü, esas Baylan Şekeroğlu’nun ise gaileli olduğunu belirledi. Olay sonrası yanık asıl keyif ekipleri tarafından 25 Aralık Çap Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis Güçleri ekipleri ise evin bulunduğu sokakta degaje düzenlilik önlemleri alırken, fenomen yeri tetkik ekipleri lüp içerisinde beyyine topladı.

Cenaze evden çıkarılırken baba atakta duramadı

Evde öldürülen bebeğin cenazesi ise olay yeri tetkik çalışmaları sonrası otopsi işlemleri amacıyla Gaziantep Adli Tababet Kurumu morguna kaldırıldı. Cenaze evden çıkarılırken ayakta durmakta sıkıntı calip ata ile gayrı yakınları ayn yaşı döktü.

Olayla ilişkin geniş çaplı anket başlatıldığı öğrenildi.

Share: