CANiK, ABD’nin atıcılık şampiyonasının galibi oldu

Amerika Bir Devletleri Kılgı Atıcılık Birliği (USPSA) yoluyla planlı ve atıcılık sektörünün en iri ve prestijli turnuvası yerine kabul edilen yarışmada CANiK Takımı adına yarışan Nils Jonasson, şampiyon oldu. Nils Jonasson, KÖLE’dahi Yılın Tabancası Ödülü’nü düz CANiK SFx RIVAL ile katıldığı yarışmada, rakiplerini geride bırakarak birinciliğe yükseldi.

Samsun Elverişsiz Defans (SYS) bünyesinde neşelilik gösteren dünyanın önde mevrut hafif cebe üreticilerinden CANiK, Amerika Müttehit Devletleri Ameliye Atıcılık Birliği (USPSA) vasıtasıyla düzenlenen, 57’si balaban maharetli(grand master), 100’ü maharetli(master) seviyesinde girmek amacıyla toplamda 417 atıcının katıldığı sektörün arz büyük ve sunu prestijli turnuvası yerine akseptans edilen Carry Optic National turnuvasında CANiK mızıka kaptanı Nils Jonasson böke oldu.

SFx RIVAL ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ

Nils Jonasson turnuvada, ESIR’bile silah endüstrisinin genişlik balaban ödüllerinden ICA (The Industry Choice Awards) eliyle 2022 Yılının Yer İyi Tabanca Ödülü’nün sahibi SFx RIVAL ile yarışarak iri aynı sükse elde etti. Henüz geçmiş yıllarda üçüncü yerine yarışmayı tümleç Nils Jonasson, SFx RIVAL’ın faik kaliteye ehil özellikleri yardımıyla, rakiplerini geride bırakarak birinciliğe yükseldi.

‘ALDIĞIMIZ ÖDÜLLER, BAŞARININ RASTLANTI OLMADIĞININ KANITI’

Konuya ilgilendiren mütekellim SYS Umumi Müdürü C. Utku Aral, “CANiK markamızla, BENDE özellikle atılmak amacıyla dünyanın 69 ülkesine ihraç ettiğimiz ürünlerimizi, kazandığımız arsıulusal prestijli ödüllerle üstelik taçlandırıyoruz. Zırh dünyasının sunma balaban pazarı olan ESIR’birlikte kazandığımız başarılarla, markamızın munzam değerini elan da artırıyor ve kaliteden karşılık vermeyen ürünlerimizi Türkiye bayrağımızla gelişigüzel gururla sergiliyoruz. Dünyada genişlik iyilerin yarıştığı şampiyonada rütbe kaplamak ve peş peşe aldığımız ödüller, başarımızın benzeri rastlantı olmadığını üstelik kanıtlıyor. Her sene kendimizi saklamak için dinamik Ar-Ge ekibimizle var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” diyerek konuştu.

Share: