Dünyaca adlı dolandırıcıdan NFT hamlesi

New York sosyetesini dolandırdığı amacıyla ukubet aldıktan bilahare demincek üstelik NFT serisi yayınlamaya karar veren Anna Sorokin’mağara NFT serisinde; erişim kartları, üzerlerinde karikatürlerle yer alıyor. Antrparantez Sorokin’in kendisinin çizdiği zatî eskizlere de erişilebiliyor.

NFT’ler sahiplerine Sorokin ile aynı konuşma ayrıcalığı verecek ve üç ultra bulunmaz platin tartı NFT sahibi, yüz yüze tanışma ve ferdî aynı paket alma fırsatı kazanacak.

‘Kuralları öğütmek ve statükoyu sorgulamak’

Sorokin konu ile ilgilendiren, “Bunu, izleyicilerimle doğrudan angajman yapmak ve şimdiye büyüklüğünde nazik ölçüde kontrolümün dışında olan anlatının sorumluluğunu tahammül etmek için tıpkı okazyon yerine görüyorum. NFT topluluğuna katılmaktan ve sanatçıların, yaratıcıların hayran kitleleriyle etkileşim biçimindeki değişime katkıda bulunmaktan haddinden fazla heyecanlıyım. Bakir ve yenilikçi aynı şeyin parçası oluşmak noksansız tıpkı ihtisas. Kişi hikayemin iri benzeri kısmı kuralları dişlemek ve statükoyu sorgulamakla ilişik. Yolculuğumun bu kullanılmamış bölümünde sesimi olumlu ve yasalı tıpkısı meram üzere kullanmayı umuyorum” açıklamasını yaptı.

Bibi karar bekleniyor, hudut dışı edilebilir

Dizilere bahis olan ayyarlık hikâyesiyle özen çeken Anna Sorokin, şimdi New York eyaletinin dışında hapiste ve onu ülkeden iyice atabilecek sınır dışı edilme davasıyla ilişik ayrımsız değişmeyen bekliyor. 

Dünyada erdemli izlenme oranına ehil Netflix dizisi Inventing Anna’nın hakikat hayattaki kahramanı olan Sorokin, serencam zamanlarda hapishanedeki çalışmalarından bazılarını teşhir etmek üzere New York City’nin pop otelinde benzeri danışma sergisine familya sahipliği yaptı.(Sözcü)

MEMLUK sosyetesini dolandırmıştı: Anna Sorokin amacıyla değişmeyen verildi!

Share: