Erbakan: Seçimlerden önceki 500 bin örgen hedefine ulaşacağız

YENİDEN Bolluk Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, “Partiler içerisinde bir ayda sunu çok uzuv kaydeden öğür olduk. Seçimlerden önce de katiyetle 500 bin örgen hedefine bütün birlikte ulaşacağız” dedi.

Yeniden Bolluk Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, partisinin İl Mahdut Kongresi’ne katılmak amacıyla Niğde’ye geldi. İlk yerine esnaf ziyareti gerçekleştiren Erbakan, daha bilahare Kültür Merkezi’nde planlı partisinin İl Mahdut Kongresi’ne katıldı. Mecliste grubu bulunan siyasal partilerin örgen sayısına yakın ayrımsız rakama ulaştıklarını kaydeden Erbakan, “300 bine yakın resmi üyesiyle 81 memleket 900’den aşkın ilçede teşkilatlanması ile bilcümle illerimizde bilgisizlik, eş teşkilatlarıyla illerimizin çokça kebir tıpkısı kısmında çok sayıda köy ve mahalle teşkilatlarımızla korkunç bire bir teşkilat canlı benzeri yapı haline geldik. Bilcümle bu çalışmalarımızı örgen kayıtlarımızla taçlandırdık” diye niteleyerek konuştu.

‘BİR AYDA YER ÇOK ÖRGEN KAYDEDEN PARTİYİZ’Partiler içerisinde benzeri ayda bildirme aşkın unsur kaydeden fırka olduklarının altını çizen Erbakan, şöyle konuştu:

“İnşallah bu 300 bini seçimden evvel 500 bine çıkartacağız ve mecliste grubu bulunan politik partilerin üyelerinden daha fazla üyesi olan benzeri öğür haline geleceğiz. Haziran’da 18 bin uzuv kaydederek şampiyon olduk. Temmuz’da ise bir kamer içerisinde 32 bin örgen kaydederek zat rekorumuzu egale ettik. Baştan Zenginlik Partisi’nin değme kamer genişlik çok üye kaydeden öğür olduğu, genişlik acul büyüyen parti olduğu ortaya artık. Demincek inşallah bu eylül ayında, tıpkısı sonraki toprak başkanları toplantımıza kadar aynı ayda 50 bin üyeyi elan kaydedeceğiz. Seçimlerden ilk birlikte kesinlikle 500 bin unsur hedefine bütün alay malay ulaşacağız.”

Share: