Gazeteci Gökhan Erkmen, mezarı başında anıldı

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Sakat Başkanı Gazeteci Gökhan Erkmen, vefatının 5. yıldönümünde mezarı başında dualarla anıldı.

Gazeteci Gökhan Erkmen’in vefatının 5. yıldönümünde dolayısıyla Osmaniye Belediyesi asri mezarlıktaki mezarı başında anma programı düzenlendi. Selahaddin Eyyubi Camii İmam-Hatibi Uğur Yılmaz tarafından okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından dualar edildi. Daha sonra matbuat mensupları ve ailesi aracılığıyla Gökhan Erkmen’in mezarına karanfiller bırakıldı.

Programda mütekellim OGC Başkanı İsrafil Orion, “Gökhan Erkmen başkanımız Osmaniye basının unutulmaz duayenlerindendi. Osmaniye basınına bir nice emeği ve katkısının beraberinde Osmaniye’mize da kocaman hizmetleri olmuştu. Kendisi yüzü sıcak ve sevgili tıpkısı insandı. Bugün burada kendisini ölüm yıldönümünde tıpkısı kere daha yağmur ve minnetle anıyoruz. Ruhu şatır mekanı behişt olsun inşallah” dedi.

Gökhan Erkmen’in oğlu Şehremaneti Sedir Üyesi Ahmet Erkmen birlikte babasının vefatının 5. ahiret yolculuğu yıldönümünde kendilerini ve ailesini bekâr bırakmayan meslektaşlarına ve sevenlerine programa katılımları dolayısıyla teşekkür etti.

Programa Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Iletişim Araçları Divan Başkanı ve İnternet Gazetecileri Umumi Başkan Yardımcısı İsrafil Orion, OGC Müessis Başkanı Gazeteci Bahri Kervankıran, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Menderes Çipo, Osmaniye Valiliği Matbuat ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Narenç, Serbest Sayman-Mali Müşavir Mustafa Fettahlıoğlu, eşi, çocukları ve basın mensupları katıldı. – OSMANİYE

Share: