Gaziantep haberi! Gaziantep FK-Adana Demirspor maçının peşi sıra – Vincenzo Montella

Spor Bacak Süper Lig’in 9. haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile 1-1 berabere küsurat Adana Demirspor’un beceri direktörü Vincenzo Montella, üç nokta alamadıkları üzere üzgün olduklarını amma mebzul ayrımsız performans ortaya koyduklarını söyledi.

Montella, karşılaşmanın arkası sıra düzenlenen matbuat toplantısında yaptığı açıklamada, pik deli dolu başladıklarını ve oyuncuların ortaya koyduğu performanstan mutlu kaldığını belirterek, “Maçı çözümleme ederken haddinden fazla ongun takat sınırı gösterdik, tahakküm tıpkısı deplasmandı. Çok aşkın durum bulduğumuz ama değerlendiremediğimiz aksiyonlarımız var. İlk yarıda çok dümdüz şekilde öne geçebilirdik. İkinci yarıda golden sonra ikinci golü bulabilir ve maçı kapatabilirdik. Sonrasında rakip 10 yaşama kaldı. Bizde gol yedikten sonradan biraz kararsızlık yaşadık. Genel adına çok gür performans gösterdiğimizi söyleyebilirim. Tabiatıyla üç nokta alamadığımız üzere üzgünüz. Zira rakip 10 kişi kala aynı kaç kondisyon bulduk kesin bire bir şekilde. Rakibe umumi namına net aynı yer vermedik, gol haricinde.” ifadelerini kullandı.

Montella, hakemin maçın sonuna arttırma ettiği dakikayı eleştirerek, “Maçın ikinci yarısında iki pasaj net 6 dakika önceki oynanmayan bire bir an var. Sebep yalnız 6 an uzatma veriliyor. Bunları anlamakta meşakkat çekiyorum.” diyerek konuştu.

Share: