Gaziantep’te azılı görüngü: 2 maaş süt kuzusu bıçaklanarak öldürüldü

Gaziantep’te ağababa işteyken evde bulunan anne Baylan Şekeroğlu (27) ve 2 mahiye bebeği Mustafa Şekeroğlu’ndan bilgi alamayan yakınları, 112 Ivedili Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay namına çok sayıda sağlık ve polis ekibi irsal edildi.

BIÇAKLA ÖLDÜRÜLMÜŞ HALDE BULUNDU

Fenomen adına gelen polis ve sağlık ekipleri, girdikleri evde azgın manzara ile karşılaştı. Ekipler, evde bulunan 2 aylık Mustafa bebeğin bıçaklanarak öldürüldüğünü, temel Nazlı Şekeroğlu’nun ise gaileli olduğunu belirledi. Görüngü sonrası dertli asıl keyif ekipleri marifetiyle 25 Boşluk Cesamet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ekipleri ise evin bulunduğu sokakta açık asayiş önlemleri alırken, fenomen yeri tetkik ekipleri lüp içerisinde beyyine topladı.

BABA AYAKTA DURAMADI

Evde öldürülen bebeğin cenazesi ise görüngü yeri inceleme çalışmaları sonrası otopsi işlemleri amacıyla Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Cenaze evden çıkarılırken ayakta durmakta gravite calip ata ile sair yakınları ayn yaşı döktü. Olayla ilgilendiren açık yetenekli soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Share: