Gençlerbirliği, Altınordu maçının hazırlıklarını sürdürdü

Gençlerbirliği, Spor Pupa 1. Lig’in önceki haftasında sahasında Altınordu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde beceri direktör Kavi Diyadin yönetiminde yapılan idman istinas koşusuyla başladı.

Koordinasyon ağırlıklı çalışmayla bitmeme eden antrenmanda daha sonra bilek çalışmasına geçildi.

Gruplar halinde yapılan taktik ağırlıklı emek ve sonrasında oynanan çift kale maçla günün bir tane antrenmanı serencam buldu.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Hevesli Çankırı ve yönetim kurulu üyelerin üstelik izlediği antrenmanın bitiminde tatlı ikramında bulunuldu.

Başkan Çankırı, futbolcularla bodur kardeş kardeş ettikten sonra “ağzımızın tadı bozulmasın” temennisiyle teknik direktör Kip Diyadin ve topluluk kaptanlarından Muhammed Bayır’a lezzetli servis etti.

ANGİAD’dan mülakat

Ankara Tendürüst İş İnsanları Derneği (ANGİAD) Yönetimi Müesses Başkanı Ertuğrul Onat ve umumi heyet üyeleri, Gençlerbirliği’ne “leziz olsun” ziyaretinde bulunarak destek mesajı verdi.

Yönetim binasında gerçekleştirilen ziyarette Gençlerbirliği Umumi Sekreteri Sezgin Özkan, yönetim kurulu üyeleri Osman Sungur ve Ahmet Birey Bölünmez de düzlük aldı.

Gençlerbirliği Başkanı Eğilimli Çankırı ve yıpranmamış dalavere kuruluna “ömre bedel olsun” dileklerini ileten ANGİAD Başkanı Far, gelişim dünyasının kulüplere yaklaşımıyla ilişik değerlendirmelerde bulunarak, Gençlerbirliği’ne her kalem desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çankırı ise şu ifadeleri kullandı:

“Yönetimimle gelişigüzel geldiğimiz günden bu yana Gençlerbirliği amacıyla sakır sakır çalışıyoruz. Gençlerbirliği’nin kendi ayakları üzerinde durması amacıyla ileriye çevrik 3-5 almanak hedefler koyduk. İlk etapta ihtimal desteklerle ayakta duracağız ama sonraki dönemde yalnız başına yeten tıpkısı Gençlerbirliği oluşturmayı amaçlıyoruz. Gençlerbirliği şehrin ve Türk futbolunun arz balaban değerlerinden birisidir. Bu değere topluluk geçmek gerekir.”

Share: