Gençlerbirliği baştan başbuğ seçecek

Spor Pupa 1. Yığın ekiplerinden Gençlerbirliği’nde kulüp umumi heyet, seçimli alışılmamış umumi asamble ika kararı aldı.

Başkent ekibi yönetimi, Hevesli Çankırı başkanlığında toplanarak “Olağanüstü Umumi Kurul Toplantısı’nın 18 Ilkgüz Alışveriş haset saat 10.00’da Itimat Mahallesi Alpaslan Türkeş Caddesi 6 dolma Yenimahalle, çokluk sağlanamadığı takdirde 25 Ilkgüz Pazar günü saat 10.00’da Türkiye Karayolları Genel Müdürlüğü Halil Rıfat Kâmil Konferans Salonu’nda çoğunluğa bakılmaksızın yapılmasına” karar verdi.

Umumi kurul duyurusunda açıklayan gündemin 11’inci maddesinde “Muktezi menkul ve emlak malları satın kabul etmek, tahsisini yaptırmak, kiralamak, feda etmek, emlak mallar üstünde temas tür hakları koydurmak, gelişigüzel çeşit inşaat ve tesisler fora etmek ve yaptırmak”, 12’nci maddesinde “İhtiyaç duyulması halinde ekleme bütçe etme, istikraz ve aplikasyon konularında dalavere kuruluna bitirme verilmesi” ile 13’üncü maddesinde “Komutan, yönetim kurulu, divan yerleşmiş ve disiplin oturmuş asaletli ve ihtiyat üyelerinin 3 sene süre ile seçilmesi” saha aldı.

Kuruluşunun 100. yılını kutlayan Gençlerbirliği’nde 5 Haziran Alışveriş haset yapılan Kolay Genel Asamble’da Niyazi Akdaş yeniden, Akdaş’ın namzet olmadığı 31 Temmuz Veriş günü yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da ise Eğilimli Çankırı, başkanlığa seçilmişti.

Share: