Hatayspor Karı Futbol Takımı’nın kullanılmamış mevsim kadrosu tanıtıldı

Hatayspor Eş Ayak Topu Takımı’nın yıpranmamış sezon kadrosu basına tanıtıldı.

Hatayspor Fahri Başkanı Lütfü Cenk, Antakya EXPO Alanı’nda gerçekleşen toplantıdaki konuşmasında, sabık sene kurulan takımın bu sezon ligde teknik ekibi ve futbolcularıyla başarıya ulaşacağına inandıklarını belirtti.

Güzel tıpkısı bando kadrosu oluşturduklarını nâkil Cenk, “İddialı tıpkı topluluk kurduk. Ego eminin ki hem yönetici arkadaşlarımız hem maharet ekibimiz hem da futbolcu kardeşlerimiz bu sene lige damgasını vuracak ve çokça muvaffakiyetli olacak.” ifadelerini kullandı.

Cidal, Spor Bacak Süper Lig’de uğraş eden Atakaş Hatayspor’un dahi bu yıl ligi layık olduğu yerde ve geçmiş 10’bile bitireceğine inandıklarını kaydetti.

Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Cidal, şöyle konuştu:

“Ayrımsız müjdemiz var. Çokça kariyerli benzeri futbolcumuzu inşallah bu akşam evet birlikte ferda sabahleyin kadromuza katacağız. bir tane daha kariyerli topçu inşallah geçenlerde gelecek. Futbol camiası birbirine kenetlenince ve kuma misyon peşinden koşunca liyakatli oluyor. İsimlerle kalburüstü olunmuyor. Bu nedenle mızıka oyunlarında bando olabilmek, yardımlaşabilmek ve bir kasıt önünde boğuşmak çok koskocaman. Bizim arkadaşlarımız onu yapacak. Güzeşte senenin ortasından itibaren biraz bağan başarım gösterdik. Bu sene arkadaşlarımız inşallah önümüzdeki maçlardan itibaren gine çıkışa geçecek. Bu ligin gediklisi olacaklar. Sürpriz takımı ve misafiri olmayacaklar.”

Hatayspor Eş Ayak Topu Takımı Teknik Direktörü Hilmi Bugüner birlikte bu mevsim Süper Lig’e damgalarını duyulmak istediklerini ve bunda kudretli olacaklarına mecmu kalbiyle inandığını kaydetti.

Sabık sezonu takımın zor geçirdiğine değinen Bugüner, buna rağmen futbolcularının başarı göstererek ligde kalmayı başardığını belirtti.

Hatayspor Kadın Ayak Topu Takımı Sorumlusu Rahmi Vardı ise bu sezon Hatay’a ve Hatayspor’a reva bire bir mızıka oluşturduklarını söyledi.

Yeni tıpkı beceri ekiple yola bitmeme ettiklerini rapor fail Vardı, “Türk ve dünyanın mütenevvi bölgelerinden 7 yabancı oyuncumuzla birlikte çokça pir ayrımsız seyri olan medeniyetler şehrine uygun benzeri mızıka oluşturduk.” diye niteleyerek konuştu.

Vardı, ayrıca teknoloji alanında zindelik örümcek firma olan Onvo’nun Hatayspor Kadın Futbol Takımı’na benibeşer sponsoru olduğunu birlikte sözlerine ekledi.Share: