Icra Vekili Ersoy, İzmir’de DOĞRU Parti’ye katılanlara rozet taktı

Nazır Ersoy, İzmir’birlikte SELIM Tümen’ye katılanlara rozet taktı

Ekin ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy:

“2023 çabucak Türkiye açısından değil, dünya açısından birlikte çok makro”

İZMİR – Firez ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, DOĞRU Parti İzmir İl Başkanlığında planlı 2023’e Akilane Site Buluşmaları İzmir Online Örgen Paydaşlık Töreni”ne katıldı. Törende mütekellim Ersoy, “2023 çokça çokça muhteşem. Takkadak Türkiye açısından değil, acun açısından haddinden fazla kocaman” dedi.

Firez ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, DOĞRU Fırka İzmir İl Başkanlığında düzenlenen “2023’e Makul Şehir Buluşmaları İzmir Online Organ Paydaşlık Töreni”hangi katıldı. Benzeri sekans mülakat ve araştırmalar yarmak üzere İzmir’e mevrut Ersoy, kentte haddinden fazla bol karşılandığını ve kebir ziyaretlerde bulunduğunu söyledi. İzmir’de taş konusunda taş koyabilmek amacıyla balaban ceht gösterdiklerini tamlayan Ersoy, şunları söyledi: “2023 çok çokça koca. Sadece Türkiye açısından değil, dünya açısından haddinden fazla cesim. Acun 100 yılda bire bir karşımıza sâdır sorunlarla karşılaşmaya başladı. Pandemi 100 yılda aynı oluyor. 30 yılda, 50 yılda bir olan savaşlar bölgemizde gerçekleşmeye başladı. Dünyamız, mahirane, hareketli liderlere gerekseme duyduğu tıpkı dönemde. Eğer makul lidere, canlı lidere, yordamlı lidere, dünyada sözü dinlenen lidere erbap değilseniz mevki yerine haddinden fazla engel çekeceğiniz benzeri dönemden geçersiniz. Ama Türkiye kendisine tığ şanslıyız. Dünyada sözü güzeşte çevrimli tıpkı liderimiz var amma sizin kabilinden da kat arkadaşları var.”

“Yerel yönetimleri kesin harekete etmek geçişsiz”

YANLIŞSIZ Fırka MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ahu üstelik Buca ilçesinde meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki sarsıntı nedeniyle İzmirlilere esbak olsun dileklerini ileterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Buranın fay hattı olduğunu biliyoruz. Evcil yönetimleri katiyetle harekete kılmak lazım. Bu söylemleri herhangi bir antlaşma seçkin yerde bahsetmek geçişsiz. Hemen iktidarların yaptıklarıyla değil, yerel yönetimlerin da balaban katkı vermesi lazım. Yerli yönetimler çalışmıyorsa, gördüğüm kadarıyla İzmir’da çalışmıyor, çok bire bir şey ika imkanı olmuyor. Zaman Ekin ve Turizm Bakanımızı dinledim. Adi hastalıklı benzeri insan. Yani bu bölgeye bire bir şeyler yarmak üzere çırpınırken bakıyorsun gâh yerlerde taşeron kullanarak projeyi bozmaya kalkmışlar, odalar marifetiyle. Gâh yerleri birlikte kendileri cevaz vermeyerek, imza atmayarak İzmir’in önünü kapatmışlar. Bunları herhangi bir yerde anlatmamız geçişsiz. İzmir’in koktuğunu anlatmamız geçişsiz. İzmir trafiğinin külüstür olduğunu anlatmamız lazım ve İzmir’in benim gördüğüm, tek memleket ile yarışamayacak derecede gecekondu kenti olduğunu anlatmamız geçişsiz. Yıllardır İzmir’i yönetenin CHP olduğunu anlatmamız lazım. Çekinmeyin, korkmayın, anlatın.”

“Üyelik, o partiye aidiyeti anlatım değer”

DÜRÜST Öğür İzmir İl Başkanı Asillik Uca Sonsuz ise yıpranmamış katılımcılarla mutlu yolda bu arada yürüyeceklerini dile getirerek, “Üyelik, o partiye aidiyeti ifade haysiyet. Arz muhteşem görevimiz üyelik görevidir. İl başkanı, mebus olursunuz bütünü gelir maruf. Koca olan üyeliktir. Bu büyü alay malay kasılma edeceğiz. DOĞRU Partinin sonuç anketlerde büyük aynı yükselişte olduğunu hepimiz görüyoruz. Ama geçtiğimiz aylarda hesaplı dalgalanmalardan dolayı boğunuk anlarımız üstelik oldu. Bu üyeler bugün değil esbak o boğuk dönemde partimize katılan üyeler. Bunun anlamı henüz dahi ayrımlı. Akıbet üç yılda 201 bin üyemiz içerisinde online adına 9 bin 226 üyemiz var. Bu günde temsilen bu sene bu yöntemle partimize katılan 150 arkadaşımızın rozetlerini takacağız. Şiddetli geldiniz, sefahat getirdiniz, ferah ki geldiniz” ifadelerini kullandı.

Törende, Ekin ve Turizm Bakanı Ersoy ve tümen yöneticileri, kullanılmamış üyelere rozetlerini taktı.

Share: