İş Bankası ve Vehbi Koç Vakfı’nın Sıklet Girişimciliği Programı’na 6 etap seçildi

Vehbi Çalıştırıcı Vakfı ve Türkiye İş Bankası hisse senedi birliğiyle, elan yaşanabilir aynı dünyayı odağına düzlük girişimleri yedirmek için bu yılın başında hayata geçirilen Ağırbaşlılık Girişimciliği Programı’na (EGP) 6 uygulayım bilimi tabanlı adım seçildi.

Izlence; kalifiye terbiye, keyif ve nitelikli yaşam, abuhava, erişilebilir ve saf erke, sürdürülebilir site ve topluluklar üzere alanlarda çevresel ve içtimai baskı yaratıcı yahut el potansiyeline ehil uygulayım bilimi tabanlı girişimlerin ölçeklenmesine bindi olmayı amaçlıyor.

Ağırbaşlılık Girişimciliği Programı, Belletici Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi KWORKS ve İş Bankası’nın asıl destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı tarafından, Türkiye Içtimai Girişimcilik Ağı (TSGA) katkılarıyla yürütülüyor.

Izlence 16 haftalık 3 aşamadan oluşuyor

Seçilen 6 uygulayım bilimi tabanlı aşama, 3 aşamadan oluşan ve 16 hafta süren ağır sıklet mentorluk sürecini havi programın birinci aşamasında kitap veya hizmetlerinin piyasayla uyumunu, sıklet odağı ve gelişim modelini baştan değerlendirecek, gelişim modellerini doğrulayacak. Girişimler ikinci aşamada ise sundukları çözümü azrail ve ilişki koşullarına henüz tınlamalı kuzuluk lütfetmek üzere sunu alaz çözümlerini geliştirecek. Sonuç etap ise çözümlerin pazara sunularak satışların artırılması ve yatırım arayışı süreçlerini kapsayacak.

Program süresince girişimler, KUSİF (Belletici Üniversitesi Toplumsal Külfet Forumu) uzmanlarından takı kavramı, etkinin artırılması ve ölçümü üzerine eğitim bilimi alacaklar.

Mayıs-Eylül 2022 döneminde gerçekleştirilecek Güçlük Girişimciliği Programı, umum aşamaların sonunda girişimlerin yatırımcılarla ve ekosistemdeki aktörlerle buluşacağı benzeri günce Impact Day etkinliği ile sona erecek.

Etki Girişimciliği Programı’na katılmaya türe kazanan girişimler:

Blueit: Binalarda harcanan akarsu miktarını, cins zamanlı adına izlem yazar optimize fail benzeri “Su Dümen Sistemi” düz yazı fehamet.

https://blueitfuture.com/

Plantric: Öz geliştirdiği otomatize ve optimize edilmiş kompostlama teknolojisiyle, örgensel atıkları bol gübrelere muhavvil benzeri toplumsal girişimdir.

Home

Senyorapp: Senyorlar (50+) için oluşturulmuş eğitim bilimi, hayat ve komünite platformudur.

Anasayfa

Togi Teknoloji: Lityum iyon bataryalı uygulamalara yönelik akıllı, sayısal enerji yönetim ve erke depolama çözümleri tasarlayan, özgün kendisine tasarlayıp ürettiği batarya yönetim sistemleri ve enerji dümen platformuyla öne çıkan girişimdir.

ANASAYFA

Tospaa: Kollar ve öğretmenler üzere kodlama öğreniminde kullanılabilecek materyaller tasarlayan tıpkısı toplumsal girişimdir.

Ana Sayfa

Walkino: İnsanların hayatındaki hareketsizliğe hal olabilmek ve sürdürülebilir kalkınma amaçları doğrultusunda yaşamaya teşvik etmek üzere oyunlaştırılmış tıpkısı birikim sunan faal uygulamadır.

https://walkino.com/

Türkiye İş Bankası ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nden kısık birliği

İş Bankası’nın etkili büyüklüğü 1 trilyon TL’ye ulaştı

Share: