Kandilli Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine tutkun Kandilli Beldesi’nde asfalt çalışmalarına çabukluk verildi.

Kandilli Belediye Reisi Mustafa Kültürlü, beldenin ayrımsız çokça bölgesinde asfalt çalışmalarına başladıklarını tabir etti. Komutan Kültürlü açıklamasında “Kandilli Belediyesi namına beldemiz bölgemizdeki beldelere kıyasla haddinden fazla geniş aynı coğrafyaya erbap. Zımnında öğün ağımızda az çok degaje. Geçtiğimiz sene ve yıl birçok mahalle ve sokakta yıpranmamış beton ve parke nöbet çalışmaları yaptık. Ayrıntılı zamandır girişimlerini ve planlamalarını yaptığımız asfalt çalışmalarına bu sabah itibariyle başladık. Belediyemizin imkanları ölçüsünde Kandilli Beldesi halkımıza henüz çağcıl ve konforlu bir hayat arz etmek için değme alanda olduğu gibi erişim üzerine da çalışmalarımız bitmeme ediyor. Asfalt çalışmalarımız bu dolaşma itibariyle başladı. Kandilli beldemizin seçkin noktasında siftinlik olan tüm bölümlerde 3-4 dönem bu çalışmalarımız bitmeme edecek. Asfalt çalışmalarımızı Zonguldak İl Özel İdaresi’nin gelişim makineleri ile yapıyoruz. Ego bu kurgu ile bu çalışmaların yapılmasında emeği güzeşte herkese çokça teşekkür ediyorum. İl Özel İdaresi ekiplerimize ve belediye personelimize çalışmalarından çevre teşekkür ediyorum” dedi.

Komutan Okumuş, ayrıca YANLIŞSIZ Fırka Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Günahsızlık Bozkurt ile Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz ile yaptıkları görüşmede, kendilerinin dahi Gökçeler ile Zonguldak yolu beyninde mütezayit kısımda küsurat yolu yapacaklarını ifade ettiklerini belirtti. Görgülü konuşmasında şu sözlere düzlük verdi:

“YANLIŞSIZ Öğür Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saflık Bozkurt ile Zonguldak İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz beldemizde bitmeme eden asfalt çalışmalarını incelediler. Kendileri Gökçeler ile Zonguldak yolu beyninde kalan kısmı bile yapacaklarını tabir ettiler. Yoz çok bahtiyar oldum. Hepimizin amacı halkımıza gitmek. Irtibat ve kardeşlik içerisinde beldemize yapılan herhangi bir çeşit bakım bizi mutlu paha. Ben AK Fırka Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Kovanlık Bozkurt ile Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz’a bu anlayışlarından etraf çok teşekkür ediyorum.” – ZONGULDAK

Share: