Karaca yollarında boyut

Esmer yollarının yapım, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, gidiş geliş işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün posta durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle seçkin bölüm 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım ayrıksı istikametten iki yönlü sağlanıyor.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü imal çalışmaları sebebiyle İzmir istikametinde esen şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde erişim diğer şeritlerden sürdürülüyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Ahiboz-Emirler kavşakları 30-31. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla Ankara istikametinde muvasala kontrollü devam ediyor.

Beyşehir- Isparta yolunun 25-44. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34 ve 50-54. kilometrelerinde (Taşucu ve Boğsak mevkileri) patlatmalı imal çalışmaları cihetiyle 15.15-16.15 saatlerinde muvasala kontrollü gerçekleştirilecek.

Kırşehir- Aksaray yolunun 1-3. kilometrelerindeki imal çalışması nedeniyle muvasala mukassem yolun bire bir bölümünden iki cepheli sağlanıyor.

Çorum-Ankara yolunun 37-38. kilometrelerinde (İskilip- Osmancık kavşakları) değişik seviyeli kenar çalışmaları zımnında erişim kontrollü sürdürülüyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde yüzeysel şümul imal çalışmaları cihetiyle sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde köprü hizmet ve tamirat çalışmaları yapılacak. Bu nedenle kere trafiğe kapatılarak, sürücüler alternatif güzergah namına Müstecap-Habipler istikametine yönlendirilecek.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde şev temizliği ve çelik apışlık aplikasyon çalışması nedeniyle saat 18.00’e büyüklüğünde kat gücük devamlı aralıklarla trafiğe kapatılarak, erişim bir tane şeritten kontrollü devam edecek.

Share: