Kazada darp edildiler, tedavi amacıyla gittikleri hastanede bıçaklandılar

Antalya’nın Manavgat ilçesinde maddi hasarlı gidiş geliş kazasına karışıp çıkan kavgada zedelenmek edilen 3 gönül, kaldırıldıkları hastanede, husumetleri olan aileden tıpkısı kadın eliyle bıçaklandı. Kavgayı ayırmaya çalışan bire bir açıkgöz görevlisinin bile bıçakla belli belirsiz yaralandığı görüngü sonrası ibret kadın ile eşi gücük sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Geçtiğimiz Cumartesi haset Gündoğdu Mahallesi’nde, daha evvel dünür olan ve yaşanan ağız tatsızlığı zımnında düşmanlık oluşan iki aileden M.D., ortamında T.G.’nin olduğu araca pompalı tüfekle şiddetli açtı. Araçta yaralanan T.G., Manavgat Çap Hastanesinde tedavi altına alındı. M.D. ise uyanık ekipleri vasıtasıyla gözaltına makbuz.

Önce kazada çarpma edildiler

Şafak D., Meral D. ve Mahmur Çiçeği K.’nin bulunduğu otomobil, zaman Kumköy Turizm Merkezi’nde maddi hasarlı trafik kazasına karıştı. Kaymakamlık sonrası çevre ortada sâdır kavgada Şafak D., Meral D. ve Çiğdem K. yaralandı. Yaralılar, ambulansla Manavgat Mehabet Hastanesine getirildi.

Tomogrofi sırası bekleyeni bıçakladı, değişik bölümlere geçip 2 kişiyi daha bıçakladı

Bu sırada, henüz geçmiş yaralanan kardeşini ziyarete gelen N.G., husumetli olan ailenin yaralı üyelerinin hastaneye geldiğini öğrendi. Acil servise nazil N.G., yanında bulundurduğu bıçakla evvel tomografi bölümünde film çektirmek üzere kânunuevvel bekleyen Mahmur Çiçeği K.’yi, arkası sıra farklı bölümlerde bekleyen Şafak D. ile Meral D.’yi bıçaklayarak yaraladı. Bu sırada tarafları ayırmaya müteharrik güllabi görevlisi de bacağından belli belirsiz yaralandı. Şüphelilerden N.G. ve eşi U.G. fenomen yerinden kaçarken, yaralanan Mahmur Çiçeği K.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu, özge yaralıların ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olay sonrası iş başlatan Manavgat İlçe Inanma Müdürlüğü Asayiş Çağ Amirliği ekipleri, yaklaşık 1 saat bilahare şüpheli N.G. ve eşi U.G.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Olayla ilgili başlatılan anket bitmeme ediyor. – ANTALYA

Share: