Kırşehir Belediye Reisi Ekicioğlu, Su Arıza Şefliğini Görüşme Etti

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Su Arıza Şefliği’ni müzakere ederek, çalışmalarla ilgili bilgelik aldı, personelle kuruntu alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, 6 Ilkgüz 2022 Salı haset Su Arıza Şefliği’ni konuşma etti. Personelle arkadaşça edip çaylarını içen Ekicioğlu, yapılan çalışmalarla ilgilendiren de düşünüm alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, ziyaretiyle ilgilendiren şunları söyledi:

“Biz Kırşehir Belediyesi kendisine kül birimlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte Kırşehir halkının daha metin ve çağdaş aynı ortamda yaşaması için yaptığımız planlar ve projeler çerçevesinde çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz.

Belediyecilik, yemeden içmeden ülkü çıktığında faaliyete güzeşte kurumlar değildir. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı, ayrımsız yerde sorun çıkmadan bile o yerle ilişik planlar yaparak projeler üretmeyi gerektirir. Tığ dahi bu kapsamda ister birimlerimizle gerekse da sahada Kırşehirli hemşehrilerimizle sonsuz kuruntu alışverişinde bulunuyoruz.

Göreve geldiğimizde ayrımsız hezel verdik ve verdiğimiz sözü adına ilam etmek amacıyla tamlık gücümüzle çalışıyoruz. Yıllardır dokunulmamış ve girilmemiş mahallelerimize da girerek altyapı ve üstyapı çalışmalarını dahi tamamlıyoruz. Hatırlanacağı için geçtiğimiz kamer içerisinde değiştirilmemiş olan asbestli boruların değişimini yapmıştık. Bu kapsamda birçok ana yol ve sokaktaki yollarımızın dahi asfalt serimini gerçekleştirdik.

Bizden esbak dönemde bakım almamış olan bir nice mahallemizde dahi çalışmalarımız tam hızıyla devam ediyor ve en bodur zamanda bitireceğiz. Yıllardır girilmeyen Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Caddesi ve Martir Mithat Çolak Caddesi’nde zir bina çalışmalarını tamamladıktan bilahare üstyapı çalışmalarına başladık.

Her husus Kırşehir amacıyla ve Kırşehirli hemşehrilerimiz herhangi bir şeyin genişlik güzelini doğruluk ediyor.”

Share: