Kırşehir Belediye Reisi Ekicioğlu’ndan Çalışmalara Durumunda İnceleme

Kırşehir Belediye Reisi Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Baran Dinç ve bozuk CHP toprak başkanlarından Gazi Özer ile gelişigüzel kentin heterojen yerlerindeki ve şantiyelerdeki çalışmaları yerinde inceledi, site sakinleri ile kuruntu alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi ekiplerinin sahadaki çalışmalarının gece gündüz devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Biz Kırşehir halkından aldığımız destekle göreve geldiğimizde tıpkısı hezel verdik. Amacımız henüz modern ve çağdaş bire bir Kırşehir’i hep alay malay gerçekleştirmek ve bunun amacıyla da tamlık ekiplerimizle gelişigüzel var gücümüzle çalışmaya bitmeme ediyoruz.

Tığ Kırşehir’in sorunlarını masa başında birlikte değil, sahada çözüleceğine mümin bire bir ekibiz. Bu nedenle de icap ekiplerimizin düz çalışmalarını inceleyerek çalışanlarımızla ilgilendiren istişarede bulunuyor, lüzum se dahi halkımızla daim görüşmeler yaparak yaptığımız çalışmalarla ait değerlendirmelerini, rey ve önerilerini almaya devam ediyoruz.

Kırşehir’in gelişigüzel geçen bölüm henüz bile güzelleştiğine bütün birlikte tanık oluyoruz. Amacımız, latifçe Kırşehir’imizin Anadolu’nun ortasında gelişip büyüyen aynı site olması ve bunu üstelik hemşehrilerimizle alay malay kuma hatır yürüterek hayata geçiriyoruz.

Türlü engellemeler, türlü manipülasyonlar ve dedikodulara kulak asmadan kamunun kaynaklarını ve mallarını yine kamu yararına vira etmek birincil görevimizdir çünkü Kırşehir halkı her şeyin arz güzelini türe ediyor.”

Share: