Köpekleri elinden alının zinde avrat bunalıma girerek intihar girişiminde bulundu!

Kepez’bile yaşayan 32 yaşındaki E.Ç., uzun süredir baktığı iki çocuk köpeğin kendisinden alınması üzerine bunalıma girdi. 4 katlı binanın çatısına sâdır genç kız köpeklerinin et kafalı getirilmesini istedi.

İKNA EDEMEDİLER

E.Ç.’yi çatıda görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla bölgeye keyif, polis ve itfaiye ekibi gönderme edildi. Çatının dudak noktasında duran ve ayaklarını sarkıtan E.Ç.’nin eyleminden vazgeçmemesi konusunda itfaiye aracı ekipleri şişme yatak açtı. Polisler ise yanına yaklaşmadığı canlı kızı karşı binadan konuşarak ikna etmeye çalıştı. Beceriksiz cıvıl cıvıl ise o anları hem izledi hem dahi el telefonu kamerası ile görüntüledi. Caddenin tıpkısı tarafı ise düzenlilik şeridiyle çevirgeç geçişine kapatıldı. Bunun ardından hareketli refüje oturup bu el oradan izlemeye bitmeme etti.

KÖPEKLER GELİNCE ÇATIDAN İNDİ

Yaklaşık 1.5 saat çatıda mütezayit E.Ç., eyleminden vazgeçmek amacıyla köpeklerinin getirilmesini istedi. 2 yavru köpeğin çatıya getirilmesinin peşi sıra eylemine akıbet veren E.Ç, polis güçleri ekiplerince çatıdan indirildi. Acemi hareketli ise gailesiz kızın kurtarılmasını alkışlarla kutladı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kısa süreli baygıntı nâkil E.Ç., hasta taşıma brandası ile ambulansa alındı. Hastaneye kaldırılan E.Ç’.nin sağlık durumunun ferah olduğu öğrenildi. Ekiplerin çalışmasını tamamlamasının arkası sıra misil yeniden trafiğe açıldı.Share: