Lüksemburg ve Faroe Adaları fiyaskoları sonrası Stefan Kuntz’un koltuğu sallantıda! İşte hesabına düşünülen 7 maharet direktör…

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Kuntz’a güvendiklerini ve yola beklemek istediklerini söylese da, Alman çalıştırıcı kredisini tüketti.

7 NAMZET VAR

Stefan Kuntz’un muhtemel ayrılığında hesabına gelebilecek adlar arasında tecrübeli Türk beceri adamlar bulunurken, daha önceki bu görevi üstlenmiş olan Fatih Deyim, Şenol Gün ve Mustafa Denizli kabil görmüş geçirmiş çalıştırıcıların adı dolay plana çıkıyor. Bu adlar dışında Raf Yalman, Aykut Kocaman, Ünal Karaman ve Samet Aybaba’nın da A Milli Mızıka maharet direktörlüğü için adı anılıyor.

Samet Aybaba

EN ÇOKÇA PIK ÇIKAN İSİM TERİM

Adı sabık adaylar ortada daha önceki A Milli Takım’da ustalık yönetmenlik yapan Fatih Kavram, 133 kez sahaya çıkarak Ay-yıldızlıların başında genişlik haddinden fazla pik çıkan ölümlü oldu. Daha önceki iki defa bu göreve getirilen Şenol Gündüz ise, mecmu 82 karşılaşmada görev alarak Fatih Terim’i strateji etti. Ayrımsız başka görmüş geçirmiş çalıştırıcı Mustafa Denizli bile, 34 karşılaşmada takımın başında düz aldı.Share: