Manyas’ta öğretmenlerle kullanılmamış eğitim talim yılı toplantısı düzenlendi

Balıkesir’in Manyas ilçesinde, 2022-2023 yetişek tedris yılının başlaması zımnında meslek idarecileri ve öğretmenlerin katılımıyla toplantı yapıldı.

Manyas Kaymakamı Koray Çelik, Müftülük Konferans Salonu’ndaki toplantıda, yıpranmamış eğitim bilimi tedrisat yılının hayırlı olmasını diledi.

İlçede okul çağına mevrut rastgele çocuğun kesinkes ekol ile buluşturulmasını talip Polat, “Terbiye olmazsa olmazımızdır, bu konuda lazım özeni göstereceğinize samimiyetimle inanıyorum. Sabık sene Başarıyı Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında okulları sık sık ülfet ederek sizlerle tıpkısı araya geldim. Bu sene üstelik tekrar bu başarıyı artırarak devam ettireceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın kuvvetli birer duygusal olmalarını çıkarmak için cansiparane çalışmamız gerektiğini unutmayalım.” diye niteleyerek konuştu.

İl Milli Yetişek Müdürü Büyük Lezzetli birlikte Ilbay Hasan Şıldak aracılığıyla uygulamaya konulan BİGEP’e topluluk çıkılması ve buna paralel yerine başarı katsayısının elan da yükseltilmesinin, diyar ve ilçelerdeki terbiye ordusu ile gerçekleşeceğini anlattı.

Share: