Mebus Taşdoğan vatandaşlarla iç içe

MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Yüksek Muhittin Taşdoğan, Türkiye Şişman Millet Meclisi’nin (TBMM) üç maaş tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla çöz içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te düzlük MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Mürtefi Muhittin Taşdoğan, seçme yıl olduğu üzere bu yılda seçme bölgesine gelerek tehlikeli tıpkı terane ile düzlük çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in bütün ilçeleri karış karış dolaşan MHP Saylav Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli kaza başkanları ve parti teşkilatlarının birlikte kaza, kaza müdürlüğü, türlü alım ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini de unutmadı.

İlk musahabe Heybet Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan sonra Gaziantep’e dönen ve kutlama ziyaretlerini kabul fail MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, daha sonra Ankara’ya her an MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’yi müzakere etti. Bu ziyaretin arkası sıra MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise vadi çalışmalarına müstacelen başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Mebus Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta gelmek amacıyla birliğe ilişkin bir nice esnaf odasını ülfet ederek irade ve önerilere birlikte kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilgili bakış başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, kâm ve önerileri hesabına aktarmak üzere yıpranmamış yasama yılında imdi çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Saylav Ulu Muhittin Taşdoğan, şimdiler birlikte ise mecliste kolları erkenden sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile eksiksiz partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Saylav Taşdoğan, hemşerilerini hususi günleri olan düğünlerde ve cenazelerde de serbest bırakmadı. Mebus Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini punt kasten saha çalışmalarında sıkmadık ahali bırakmayan MHP Gaziantep Mebus Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması namına meslek odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla bile simultane iletişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan andıran demet ve nazarıitibar gören Taşdoğan, Halk İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının beraberinde MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ölüm yolu adına anılan Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve esas atılacağının müjdesini birlikte vatandaşlarla paylaştı. Esas atma töreninde ise özverili çalışmalarından etraf Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini akseptans etti.

Parti programlarını dahi boşlama etmedi

MHP Gaziantep Saylav Ulvi Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Umumi Başkanı Mehabet Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen Yavaş Yavaş 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Tenvir Bitlis programı çerçevesinde birlik ilçeleri karış karış gezerek Cumhur İttifakı’nı anlattı. Aynı zamanda MHP marifetiyle 2023’e Akla Yatkın “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum de düzenlenen örtüsüz gelgel mitinglerine da katılım sağladı.

Yeni yasama dönemi için rey yayımladı

3 aylık aranın arkası sıra TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile sedir tarihinde ilk defa 6. Teşri yılına başlarken MHP Gaziantep Saylav Ali Muhittin Taşdoğan üstelik özel gündem ile toplanan genel kurula karışmak için Ankara’nın yolunu tuttu. Saylav Taşdoğan, yeni teşri yılına ilgilendiren içtimai iletişim araçları hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Genel Başkanımız Sayın Azamet Bahçeli’nin talimatıyla intihap bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet Altını tarihinde aynı önceki olan TBMM’nin 6.Yasama Yılı’na başlıyoruz. Güzel olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: