Metaverse’de şarap fabrikası

FİNANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Bacardi Limited’in sahibi olduğu Angel’s Envy ünlü Kentucky merkezli tıpkı zanaat imbik metaverse girdi. Angel’s Envy bade fabrikası, temel dünyadaki genel merkezinin 8,2 milyon dolarlık genişletmesini bakir bitirdi. Fakat şahsen konuşma edemeyen insanlar amacıyla, gelip metaverse’deki alkolik eğlenceye katılma imkanı amacıyla mefret benzeri aşama attılar. Eskimemiş karargah Metaverse’de kopyalandı ve Millî Burbon Günü’nü tesit etmek için aynı aktiflik düzenliyorlar.

BİR DİZİ ETKİNLİK DÜZENLENECEK

14 Haziran’dan 20 Haziran’a büyüklüğünde Metaverse hayranları, ücretsiz NFT giyilebilir cihazlarının kilidini yapmak için benzeri kol mücadeleye katılabilir. Hayranların ayrıca benzeri Katılma Kanıtı Protokolü jetonu almaları gerekiyor. Katılanlar, burbon ve mahlut yapmayı öğrenebilecek. İstenilmesi halinde mahlut kurye ile eve tasdik edilebilecek.

Sanal sisteme almak amacıyla tek şart 21 yaşında gelmek.

MİSAFİR YERINE BIRLIKTE KATILABİLİRSİNİZ

İyi fen şu ki, sayısal ayrımsız cüzdana ihtiyacınız bulunmayan, yarışmaya misafir kendisine girebilirsiniz.
Gigi DaDan, Angel’s Envy Genel Müdürü, “Tesislerimizi gitmek ve bade fabrikamızı deneyimlemek isteyen ziyaretçilerden gelen inanılmaz talebi artık elan bereketli karşılayabiliriz. Millî Burbon Günü’nde Angel’s Envy Meta Distillery’yi piyasaya sürmekten coşku duyuyoruz ve mevhum repertuvar aracılığıyla dünyanın değme yerinden bakir izleyicilerle burbonu bire bir araya ifade etmek ve kutlulamak amacıyla sabırsızlanıyoruz” dedi.

HSBC, metaverse yatırım fonu kuruyor

 

Metaverse ekonomisi 13 trilyon dolara ulaşabilir

 

Share: