MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Uca Yılmayan oldu

MHP Denizli İl Başkanlığına Mehmet Ali Yılmaz getirildi.

MHP Denizli İl Başkanlığından yapılan açıklamada görüşlerine vadi sunulan Yılmayan, MHP Umumi Başkanı Şevket Bahçeli’nin olurları ve Organizasyon İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Ahi Yalçın’ın tebliğiyle Denizli İl Başkanlığı görevinin kendisine salıverme edildiğini belirtti.

Görevi devraldığı Yusup Garip’in iklim başkanlığı görevinden mebusluk umumi seçimlerinde milletvekilli namzet adaylığı başvurusunda bulunabilmek üzere ayrıldığını bildiren Yılmayan, şunları kaydetti:

“Ülkemizin 2023’e akilane gittiği bu dönemde üstlendiğim sorumluluğun hangi kadar ağır ve nazik olduğunu biliyorum. Bu şişman sorumluluğun gereğini çabucak biricik başıma evet birlikte diyar ve ilçe yönetimlerimizle değil Denizli’mizin dört bir yanında tüvana yekpare ülküdaş ve gönüldaşlarımızla bilcümle birlikte hesabına getireceğiz. Bu vesileyle üç hilale istem bağı olan parçalanmamış ülküdaşlarımızı bu arada olmaya, bütün gelişigüzel çalışmaya çağırıyorum. MHP Denizli İl Teşkilatındaki fariza dönemimizin ülkemiz, iri milletimiz ve Denizli’miz amacıyla hayırlara dil olmasını ilgiyle diliyorum.”

Share: