MHP Gaziantep Saylav Taşdoğan, üç mahiye tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Saylav Mehabetli Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç maaş tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya göre, TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e gelen Taşdoğan, daha sonraları Ankara’ya her an MHP Umumi Başkanı Devlet Bahçeli’yi ülfet etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin arkası sıra Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda intihap bölgesinde vadi çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaymakamlık başkanları ve tümen teşkilatlarının birlikte ilçe, kaymakamlık müdürlüğü, muhtelif kurumları ve esnafı mülakat etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta koyulmak amacıyla birliğe bağlı bir nice esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine dahi katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Cumhur İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması üzere patika odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve esas atılacağının müjdesini dahi verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla planlı “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Ilam ve Işıklandırma Bitlis” programı kapsamında mecmu ilçeleri gezerek Halk İttifakını anlattı. Taşdoğan, benzeri zamanda MHP vasıtasıyla 2023’e Akla Yatkın “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da düzenlenen mitinglere de katıldı.

Share: