Milyoner girişimci UFO avlayacak

William Sachiti, İngiltere’nin Norwich kentindeki sakat tıpkısı Kraliyet Albeni Kuvvetleri üssünü satın aldı. Sahip olduğu özerk teslimat araçlarını imtihan etmek amacıyla eskimemiş aldığı alanı kullanan Sachiti’yi bu alanda bire bir üstelik sürpriz bekliyordu: Mevrut nükleer bombaları belirlemek için geçer hizmet dışı bırakılmış ayrımsız insiyak sistemi.

Çoğu milyoner servetini pahalı arabalara ve aşırı teknelere harcarken, William Sachiti servetini İngiltere Norwich’te Soğuk Savaş döneminden kalma ayrımsız içgüdü istasyonu satın almak üzere kullandı.

“Pahalı hobim UFO bulacak”

İngiliz müteşebbis Sachiti, özerk araçlarını test etmek amacıyla hususi benzeri alan satın aldı, ancak milyoner müteşebbis bu alanda bonus adına bire bir da radar sistemi buldu. Demincek Sachiti, bu sistemi tamirat etmeye çalışıyor ve “Bunu hayata geçirmenin bire bir yolunu bulacağım ve insanların onu kullanmanın arz ongun yolunu seçmesine izin vereceğim” diye kendine yıpranmamış tıpkı erek ediniyor.

Devasa bütün, İngiltere’da hava defans istasyonu olan Neatishead’deki Krallık Çekicilik Kuvvetleri’nde bulunuyor.

AMES Type 84 radar ünitesi olarak bilinen bu ünite, 1962’den 1994’e kadar faaliyetteydi ve çekirdeksel bombaları tayin etmeye çalıştı. Sachiti, sistemi yeniden özgün amacı için kullanmayı planlamıyor, bunun namına insanların çağdaş dünyaya elan uygun ayrımsız fariza bulmasını umuyor.

Sachiti, bunun için da pop şehir Reddit’te tıpkı mevki yayınladı ve bu sevkitabii sistemi ile hangi yapması gerektiğini sordu. Milyoner, mevrut öneriler üstüne birlikte serencam paye degaje beyinli bire bir kasıntı sergiledi. Şayet UFO avlanması isteniyorsa o antlaşma bunun amacıyla kullanılacağını belirten ünlü müteşebbis, “Fiyatlı hobim UFO bulacak. Şayet acun bunu istiyorsa, ego kimim ki yargılayacağım” diyor.

Sachiti, satın aldığı bu sürprizli alan amacıyla hangi kadar ödediğini açıklamasa da 2010 yılında, 4,7 milyon dolarlık benzeri fiyatla satışa sunulan bölge için iki canlı bire bir masraf yaptığı adisyon ediliyor.
Sachiti, abes zamanlarını dünyanın sorunlarını çözmek üzere kullanan bir robotist, bileşimli anlak uzmanı ve müteşebbis. Antrparantez 250 milyon dolar değerindeki Kar-Go isimli şirketiyle, otonom makine kullanarak kargo paketlerini konfirmasyon ediyor.

Vesait; bir adrese gidiyor, bagajını açıyor ve paketlerini teyit ediyorlar. Bu hoşur araçlar şu zaman amacıyla hemen oldukça kolileri tasdik etse da aslında bu koliler kargo yükünün yüzdelik 80’inini oluşturuyor.

ABD’nin giz belgeleri ortaya çıktı: Savaş gemisinde UFO alarmı!

 

Çekişme milyonerler göçünü körükledi

 

Tüvana milyonerler pahalı alışverişleri erteledi

 

Share: