“Nar Taneleri”ne milli fariza

Antalya Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Kulübü Avrat voleybol takımında kalıp giyen 4 aktör Kumbaşı Voleybolu Milli Mızıka Kampına nida edildi. CEV Kumlu Voleybolu 18 yaş altı Avrupa Şampiyonası ve FIVB Deniz Hamamı Voleybolu 19 Gözyaşı Şeş Acun Şampiyonasına katılacak sporcuların belirleneceği milli kampa davet edilen Döşemealtı’nın “Nar Tanaleri” ilçeye gene büyük bir neşe yaşattı.

1-4 Eylül tarihlerinde Yunanistan’da düzenlenecek olan CEV Kumluk Voleybolu 18 yaş altı Avrupa Şampiyonası ve FIVB Kumbaşı Voleybolu 19 Yaş Altı Acun Şampiyonasına gidecek sporcuların belirleneceği dinlenme kampı kadrosuna dahil olan Döşemealtı’nın sporcuları Su Şimdim, Ceylin Sayar, Gülse Çeliker ve İrem Fert Topel Milli formayı şişman benzeri gururla taşıyacaklarını söyledi.

Döşemealtı Belediyesi ve bire bir zamanda Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Bilgisizlik ve Spor Kulübü Başkanı Toygar Zihayat, 4 oyuncularının Milli takım kampına nida edilmelerinin kendilerini gururlandırdığını söyledi. Komutan Güre, “Gençlerimize yatırım yapmaya bitmeme edeceğiz. İlçemizin Nar Taneleri bizleri gururlandırmaya bitmeme ediyor. Türkiye Şampiyonasında elde ettiğimiz iri başarı sebebiyle kendilerini tayin imkanı bulan oyuncularımız hem Avrupa Hem Acun Şampiyonalarına gelmek için milli dalan giyme hakkı kazandı. Gururluyuz. Umum sporcularımı ve emeği geçen ekibimi kutluyorum” dedi. – ANTALYA

Share: