Niğdeli bürokratlar bire bir araya geldi

Niğde Belediyesi ve Başşehir Niğde Vakfının alay malay kombinasyon ettiği ‘Niğdeli Bürokratlar Buluşması’ gerçekleştirildi.

Türkiye genelinde cesim görevlerde mevcut Niğdeli bürokratlar, milletvekilleri, sivil cemiyet kuruluşlarının temsilcileri, çığır odalarının yöneticileri ve matbuat kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla derinti gerçekleştirildi. Toplantı ile ilişkin kendisine Başkent Niğde Vakfı’ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Niğde Belediyemiz ile gelişigüzel birleştirme ettiğimiz 2. Bürokratlar Buluşmasını Niğde’mizde gerçekleştirdik. Toplantımıza katılan başta valimiz, milletvekillerimiz, uray başkanımız, generalimiz, başsavcılarımız, Çankaya kaymakamımız, Harran kaymakamımız, yer güven müdürümüz, polis güçleri müfettişleri, iklim açıkgöz komutanımız, umum müdür ve daire başkanlarımız, baro başkanımız, devlet umumi meclisi başkanımız, ilçe şehremaneti başkanları, üniversitemiz rektör yardımcıları, dekanları, akademisyenleri, şehremaneti başkan yardımcılarımız, göz başkanlarımız, matbuat kuruluşu temsilcileri, sivil cemiyet kuruluşlarının başkanları hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunarız.”

“Niğde amacıyla bilcümle birlikteyiz, bütün beraberiz diyen” Niğde Belediye Reisi Emrah Özdemir ise; “Burada siz kıymetli hemşerilerimle alay malay olmaktan çok mutluyum. Bu organizasyona katılan herkese şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Niğdelilerin değme alandaki birlikteliği alelade çok makro bizim üzere. İl dışındaki hemşehrilerimizin birlikteliği şehrimiz adına çok iri aynı gösterişli oldu ve bunun zait yansımalarını görüyoruz. Bu kent için, Niğde’miz amacıyla bilcümle birlikteyiz, bütün beraberiz, Katılan Niğdeli hep bürokratlarımıza ve hemşehrilerimize çok teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı. – NİĞDE

Share: