O Görüntüler Sonrası Acun Ilıcalı’dan Flaş Aşama!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin hususi görüntüleri sosyal medyayı salladı.

ÖZEL JETİNİ YOLLADI

Görüntülerin yayma olmasının peşi sıra Acun Ilıcalı, kızı Melisa’yı getirtmek amacıyla özel jetini gönderdi.

“İLERİYE AKILLICA AKINTI FENA HÂLDE BİR ŞEYDİR”

Konuya ait sessiz kalan Subaşı, Instagram’dan yaptığı paylaşımla ilgi çekti. Subaşı paylaşımında, şu ifadelere düzlük verdi: “Tek çiçek ayrıksı ayrımsız yerde tutmak için çabuk etmiyor. Hiçbir dümen vaktinden önceki kıyıya akilane ilerlemez… Bibi olman gereken birey oluyorsun ve bu de doğru: ya herhangi bir antlaşma olduğun kişiden elan ilavesi olma üzerine endişelenmen gerekmiyorsa?

Evet şu anda kim olduğunuz fazlasıyla yeterliyse ve bu vakit kaybetmeden yavaşlama ve değerinizi irfan meselesiyse? Temas ahit orada olan lütfu fark edecek büyüklüğünde tafsilatlı olmayı hıfzetmek mi? İleriye akillica akim pir tıpkısı şeydir”

“KENDİNİZİN DAHA İYİ BİR VERSİYONU ATILMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ”

Sözlerini sürdüren Subaşı, “Şu anda nerede olursan ol yeter. Burada tahaccüm elbette görünüyorsa gür ve mefret. Umarım kalbiniz değişim, felah ve dönüşüm amacıyla fert atmaya devam bedel ve umarım ayaklarınızın altındaki toprağı bile hatırlarsınız.

Güneş tepenizde parlıyor. Rüzgar çokça manidar. Büyümeden evvel kendinizin elan dolgunca benzeri versiyonu gelmek zorunda değilsiniz” ifadelerini kullandı.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı kaç yaşında, nereli; Şeyma Subaşı 1990 yılında Samsun’da doğmuştur. Subaşı 32 yaşındadır.

2008 senesinde katıldığı Miss Turkey yarışması ile magazin dünyasınında dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı yarışmanın ardından birçok ünlü tasarımcının moda defilelerinde yer almıştır. İstanbul Münevver Üniversitesi Moda Dizayn Programı eğitimi almıştır. ‘Var mısın Namevcut musun’ isimli yarışmaya ek yarışmada 60 bin TL ödülün sahibi olmuştur. Ayrıca Bulunmayan Böyle Dans isimli yarışma programının kostüm tasarımcısı kendisine da çalışmıştır. Yarışmalara katıldığı dönemde Dünya Ilıcalı ile tanışmıştır. Teferruatlı kesiksiz birlikteliğin arkası sıra 2017 yılında Göstergeç dünyasının adlı ismi Acun Ilıcalı ile evlenmiş fakat evliliği 2018 yılında son bulmuştur. Şeyma Subaşı’nın bu evlilikten Melisa isminde benzeri kızı vardır.

ŞEYMA SUBAŞI HUSUSI HAYATI

Şeyma Subaşı kiminle sevgili; Şeyma Subaşı, 2017-2018 yılları arasında Dünya Ilıcalı ile evli kaldı. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile münasebet yaşamaya başladı. Ağustos 2020’de ilişkisini bitirdi. 2021 yılında Mısırlı yatırımcı Mohammed Hıyanet Saloussi ile alışveriş yaşamaya başladı.

Share: