Oğuz Ana Ortaklık büyümeye ve yatırımlarına devam ediyor

Oğuz Ana Ortaklık, 1997 yılında kurulan ev şirketi olup 5 fabrikası mevcut Türkiye’nin arz şişman içecek üreticisidir. Antipatik ve alkolsüz yekpare içecek ürünlerini mecmu gramaj ve ambalajlarda çoğaltma becerisine topluluk son teknoloji hatlarla donanmış tesislere sahiptir.

BİRÇOK İÇECEK ÜRETİM BANDINDA

İçecek üreticisine ilgili Juss markası sonuç suları, Sarıyer markası ile limonata şerbet ve gazoz çeşitleri, Black Bruin markası ile erke içecekleri ve vitamin içecekleri kabil kategoriler istihsal bandında düzlük alıyor. Seçkin üretim hattı akıbet uygulayım bilimi ile ilerliyor. Antrparantez yapıt çeşidine bakarak istihsal kapasiteleri farklılık gösteriyor.

SEÇKİN MILLÎ BİR ZİNCİR

Markalarını mecmu Türkiye’de bayilik ağları ile dağıtımını sağlıyor. Ülkenin seçme millî zincirlerinde as faaliyeti gösteriyor. Tıpkı zamanda seçme yıl 3 hatim büyüttüğü dış satım operasyonları ile şuan etkili yerine 103 ülkeye ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

SON TEKNOLOJİ MAKİNALAR KULLANILIYOR

Ardından Oğuz Ana Ortaklık, yemeden içmeden öz markalarını değil tamlık millî zincir hareket ortaklarının içecek üreticisi olma amacında ilerliyor. Akıbet teknoloji makinalar ile sunma yüksek kapasitelerde üretimler gerçekleşiyor.

Öte yandan ayraç çok aktif Arge ekibi ve tesisine sahiptir. Serencam tüketicinin beklentilerini araştırmakta ve bu yönde çalışmalar geliştiriyor.

“KAZANCIMIZI SEKTÖRE VE KALİTEYE HARCIYORUZ”

Oğuz Holding CEO’su Enes Örer azık markası ile ilişik şu şekilde konuştu. Örer, “Türkiye genelinde 5 üretim tesisimizle bakım veriyoruz. 2018 yılında gazlı ürün hatlarımızı yenilemiştik. İleri uygulayım bilimi ekipmanlarla Adana ve Sakarya fabrikalarımızı daha da güçlendirdik. Sakarya fabrikamızda yaptığımız yatırımlarla içki şişede meşrubat çeşitleri üretim yelpazemizi genişlettik. Yatırımlarımızın büyük bire bir bölümünü salt kaynaklarımızla yapıyoruz. Yani kazancımızı tekrar işimize, sektöre, uygulayım bilimi ve kaliteye harcıyoruz” dedi.

%100 YERLİ VE MİLLİ SERMAYESİ İLE OĞUZ HOLDİNG YATIRIMLARINA BITMEME EDİYOR

Enes Örer, kullanılmamış envestisman planları için hikmet verdi.

“SOĞUK KAHVEHANE TESİSİ SAATTE 45 BİN KUTU KAPASİTELİ ”

Bu yıl ki hedeflerinin ise itici kiraathane ürünlerini eylül ayında tüketiciyle buluşturmak olduğunu anlatım fail Oğuz, “Henüz önceki 4 bin dönüm üstünde benzin çiftliği kurduğumuz Konya Ereğli’de bu misil itici kiraathane yatırımı yapıyoruz. Bu tesisimizin ilk ürünlerini eylül ayında üretmeyi ve cümle dünyaya satmayı planlıyoruz” dedi. Örer, tesisin istihsal kapasitesinin 45 bin kutu/saat olduğunu kaydetti.

SEÇME ÇEŞİT MEYVEYLE ÜRETİM YAPIYORUZ

Oğuz Ana Ortaklık CEO’su Enes Örer şu şekilde konuştu. “Şeftali, sarıerik, elma, nar, ananas, mango, guava çilek, üzüm, ekşi kiraz gibi aklınıza gelebilecek seçkin kalem meyveyle istihsal yapıyoruz” dedi.

YERLİ MARKALAR BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Ana markaları olan Juss Yemiş Suyu, Black Bruin Enerji İçeceği, Sarıyer Limonata ve Sarıyer Gazoz cevvaliyet kesmeden üretimine devam devam ediyor. Sonuç bitiren ile buluşuyor.

ENERJİ MALİYETLERİNİ AÇIKLADI

Perakende sektörünün eke oyuncularına kendi markaları ya dahi onların markasıyla üretim yaptıklarını bildirdi. Oğuz, üretim sürecinde, on dönemde en şişman gider kalemi haline mevrut enerji maliyetleri üzerine GES yatırımlarına vakar verdiklerini açıkladı. Antrparantez tesislerinin yaklaşık 80 bin metrekareyi bulan çatılarında, evvel 8 milyon Euro, ardından 2 milyonluk projelerle GES sistemi devreye aldıklarını söyledi.

Share: