Oyuncu Bahir Uğur’dan, Cumhur Reisi Erdoğan’a çağrı: İstismar ediliyoruz, lütfen buna bir dur deyin

Oyuncu Bahir Amaç, eski eşi Reha Muhtar’ın çocukları Mina’ya takat uyguladığı gerekçesiyle zedelenmek raporu aldıktan sonradan İstanbul Küçük Asya 1. Sülale Mahkemesi’ne başvurdu. Geçmiş çağ tanıdık davada 13 yaşındaki kızı geçici velayeti ana Deniz Misyon’a verildi. Firar Kocabaşı’a 2 kamer müddet ile kızı Mina Kocabaşı’a yaklaşmama cezası verildi. Firar Kocabaşı bu karardan sonraları bozuk eşi için değişik iddialarda bulunup kızını darp etmediğini söyledi.

SES KAYDINI YAYINLADI

Bahir Amaç bu iddialar sonrası içtimai iletişim araçları hesabından kızı ve Reha Muhtar’a ilgili tıpkı patırtılı kaydı yayınlamıştı. Misyon ses kaydını paylaşırken “Acıklı ayağım titriyor şu an! Dünyanın en mebzul babası, anca mi? Olur, sistem duysun öyleyse… Ağlayan, ızdırap atan, elem çeken benim kızımın sesi. Diğer sesi birlikte çok dolgunca tanırsınız. Cenabıhak’ın laneti karanlığa bakım edenlerin üzerine olsun. Tanrı cezanızı versin” demişti.

“YARDIM EDİN, İSTİSMAR EDİLİYORUZ”

Deniz Meram’un iddialarının arkası sıra biraz adlı Kurtulma Muhtar’a destek verdi. Tasavvur ise Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’la olan fotoğrafını paylaşarak Reisicumhur’ndan arkalama istedi. Aktör, “Sayın Cumhurbaşkanım; ailem, çocuklarım ve ben herkesin gözü önünde korkulu istismar ediliyoruz. Şu hususi günün hatırına lütfen buna tıpkı dur deyin” ifadelerini kullandı.

“KIZIM ESRAR HUSUS KULLANAN BİRİSİYLE GÖRÜŞÜYORDU”

Firar Muhtar içtimai medyadan yaptığı açıklamasında kendisini savunarak kızını müzaheret etmek istediğini dile getirmişti. Ata olarak kızının metal özellik kullanan tıpkısı kişiyle görüşmesine aksülamel gösterdiğini rapor fail Kocabaşı, “Benim oğlum ve kızım 7 yıl yasaklı maddelerin kullanıldığı mülevven akvaryum balıklarının ısmarlandığı evde büyüdüler. Kızımın aşkın dozdan uyuşturucu kullanıp hastaneye kaldırılan ‘Kabal’ isimli kullanıcıyla görüşmemesi amacıyla 5 zaman müddet ödeme hakkım ve sorumluluğum bulunmayan mu baba yerine?” ifadelerini kullanmıştı.

Share: